Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Pdf İndir *Ücretsiz

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Pdf İndir – Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 PDF Kitap İndir

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Bilgileri

Bilge Minik Kasım Sayısı Bayilerde
 
Sevgili miniklerin okul öncesi eğitimine destek olabilmenin sorumluluğunu üstlenen Bilge Minik dergisinin 63. sayısı çıktı. Çocuk edebiyatına ve çizgisine emek verenler, Osman Turhan’ın yayın yönetmenliğinde hazırlanan Bilge Minik sayfalarında okurla buluşmaya devam ediyor.
Evde Etkinlik
Bilge Minik, yetişkin yönlendirmesiyle tamamlanabilecek çok sayıda etkinlikten oluşan, okul öncesine yönelik eğlenceli ve öğretici bir dergidir. Bu etkinlikler okul öncesi dönemdeki çocukların araştırma ve merak duygularını harekete geçirici, dil gelişimini, el becerilerini destekleyici niteliktedir. Bu şekilde çocukların okuma serüvenlerinin başlangıcını keyifli hale getirmeyi amaçlıyoruz. Sayfalarda yer alan “Ebeveynlere Not” bölümleri, çocukların yapılan çalışmalarda temel motor becerileri ile kaslarının işlev kazanması, araştırıcı ve sorgulayıcı çalışmalar ile zihinsel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlanması noktasında ebeveynlere rehberlik ediyor.
 
Bu ay neler var?
Derginin bu sayısında gökyüzünün  zaman zaman farklılaşan renklerini inceleyip neden mavi olduğu sorusuna cevap arıyoruz. Ayrıca çocukların öğrenmelerini kolaylaştıracak deneyler ve etkinlikler de dergide yer alıyor.  Hayvanlar aleminden kartalın yaşam özellikleri, lezzetli bir sandviç tarifi, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler de sayfalara taşınmıştır. Dergi içindeki kesme, yapıştırma; dikkat, zekâ ve el becerileri geliştiren etkinliklerle çocuklar eğlenceli vakitler geçirecek.
 
 
Emeği Geçenler
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin Kasım sayısında Mustafa Baltacı, Mehmet Demirhan, Esma Genç, İbrahim Oğuz, Burhan İstenci, Bestami Yazgan, Tuğba Coşkuner, Esin Baytar, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Figen Yaman Coşar, Murat Tanhu, Büşra Önder, Selma Sanlısoy Yıldız, Merve Gülcemal, Said Aveder ve Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Keyifli hediyeler!
Derginiz ile bu ay renk kulesi zeka oyunu ve helikopter maketi hediye ediliyor.
Miniklerimizin en sevdiği bölüm kendi kapağını tasarlama ise dergi içinde onları bekliyor

Kitap Adı : Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021
Yayın Tarihi : 08.11.2021
Yazar :
Yayın Evi : BİLGE MİNİK DERGİSİ
Sayfa Sayısı : 48
ISBN : {isbn}

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Kitabı Hakkında Bilgiler

BİLGE MİNİK DERGİSİ çıkarmış olduğu yazarı  olan Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BİLGE MİNİK DERGİSİ ait olan Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Google Drive İle PDF İndir

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Yandex Disk İle PDF İndir

Bilge Minik Dergisi Sayı:63 Kasım 2021 Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel