Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Pdf İndir *Ücretsiz

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Pdf İndir – Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri PDF Kitap İndir

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBilgi Tembelliğine Akıl Defteri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Bilgileri

Bilgi tembelliğine ilaç. Aklını kullanamayanlara reçete. Gel-git yaşayanlara deva.
Yan tesiri çok. Boş boş gezenlere faydası yok.
İşte böyle bir kitap “Akıl Defteri”

“Her söylediğini bil, her bildiğini söyleme.”
“Söz sarrafı ol, çok söz söyleme.”
“Sözü, ya güzel söylemek ya da susmak gerek.”
Akıl, Rabbimizden bize hediye edilen önemli bir emanet, gönül terazisini şekillendiren güç, ruhtan doğan ışık, görülen ile görülmeyen arasında bağ kuran kuvvet, Allah ile kul arasında rabıta kaynağıdır.
Akıl, hayatı ve okunacak eserleri doğru okumaktır. Aklını devreye sokarak doğruları, güzellikleri paylaşmak, hayatı anlamlı ve nitelikli kılmak erdemli insanların temel özelliğidir. Akıl sahipleri doğru, güzel ve iyi olan her söz ve davranışı daima etkili bir değer olarak kavramış, korumuş ve aktarmıştır.

Kitap Adı : Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri
Yayın Tarihi : 20.05.2016
Yazar : Ahmet Çağlayan
Yayın Evi : KAYIHAN YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 192
ISBN : {isbn}

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Kitabı Hakkında Bilgiler

KAYIHAN YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ahmet Çağlayan olan Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAYIHAN YAYINLARI ait olan Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Google Drive İle PDF İndir

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Yandex Disk İle PDF İndir

Bilgi Tembelliğine Akıl Defteri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel