Bilme Cesareti Pdf İndir *Ücretsiz

Bilme Cesareti Pdf İndir – Bilme Cesareti PDF Kitap İndir

Bilme Cesareti ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBilme Cesareti ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bilme Cesareti Bilgileri

Times UK
Yılın En İyi Bilim Kurgu Romanı – 2021
 
“Büyüleyici bir gerilim romanı.”
The Guardian
 
“Eğlenceli, akıllara durgunluk veren bir kitap.”
Financial Times
 
“Keskin zekâlı bir bilim kurgu, kurumsal bir kâbus. Bilme Cesareti, adeta Willy Loman ile Matrix’in karşılaşması. Ölüme mahkûm bir anti-kahramanın dokunaklı komedisinde ortaya çıkan hüzünlü, zamanı büken, galaktik bir zihin bükücü.” Daniel Kraus
 
Bu akıl almaz ve duygusal gerilim romanı, ölüm zamanının tam olarak belirlenebildiği bir dünyada geçiyor –tabii ki ücreti karşılığında.
 
Anlatıcımız Bilme Cesareti şirketinin en yetenekli satıcısıdır. Şirket, insanların ölüm zamanını saniyesine kadar tahmin edilmesini sağlayan bir teknoloji geliştirmiştir. Eşinden ayrılan, oğullarına yabancılaşan ve beş parasız kalan kahramanımız kendi ölüm zamanını hesaplayarak şirketin en büyük kuralını ihlal eder. Sorun şudur ki, hesaplamalarına göre yirmi üç dakika önce ölmüştür.
 
Tahminini doğrulayabilecek tek kişi Julia’dır; Bilme Cesareti şirketinde yükselirken ayrıldığı hayatının aşkı. Julia’yı görmek için ülkenin öbür ucuna giderken geçmişiyle, yaptığı seçimlerle ve çalıştığı şirket hakkındaki korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorundadır.
 
Çılgınca hırslı ve son derece sürükleyici olan bu düşündürücü gerilim romanı, bilginin yıkıcı gücünü keşfediyor. Roman sarsıcı sonuna doğru ilerlerken gerçeklik, mit ve komplo arasındaki sınırları da yıkıyor.

Kitap Adı : Bilme Cesareti
Yayın Tarihi : 15.03.2022
Yazar : James Kennedy
Yayın Evi : THESEUS YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 304
ISBN : {isbn}

Bilme Cesareti Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bilme Cesareti indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bilme Cesareti Kitabı Hakkında Bilgiler

THESEUS YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı James Kennedy olan Bilme Cesareti kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bilme Cesareti Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bilme Cesareti Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. THESEUS YAYINEVİ ait olan Bilme Cesareti kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bilme Cesareti Google Drive İle PDF İndir

Bilme Cesareti Yandex Disk İle PDF İndir

Bilme Cesareti Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel