Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Pdf İndir *Ücretsiz

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Pdf İndir – Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları PDF Kitap İndir

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBir Ağır Ceza Reisinin Anıları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Bilgileri

Çorum olayları, tarihten ibret almak bakımından her vatandaşı ilgilendirir.
1977-1980 yıllarında Çorum’un Alaca ilçesinde Asliye Ceza Hakimi idim.Türkiye, tümüyle sağ- sol diye ikiye ayrılmıştı.
Alaca’da, sağ ve sol görüşlü vatandaşlar ayrı mahalelerde oturuyorlardı. Geceleri taraflar birbirlerine ateş açıyor, adeta gökyüzü aydınlanıyordu. Merzifon’dan bir bölük asker geldi. Kavgalı iki mahallenin arasına yerleştiler. Geceleri iki taraf ateş ederken arada bir de bölük ateş ediyordu. Solcuların yola kurdukları barikatı kaldırtamadık. Bizim istediğimiz bir heyet gelsin görüşelim diyorlardı. Kaymakam, savcı, yüzbaşı toplandık. Kaymakam ve Yüzbaşı “Teröristlerle mi görüşeceğiz, ateş açıp yerle bir edelim.” dediler. En tecrübeli bendim. “Kadınları, çocukları barikatın başına yığmışlar, ateş açarsak onları öldürebiliriz.” dedim, görüşmeye razı oldular. Onların istediği kişileri (müftü ve Halkevi müdürünü) gönderdik.
Çorum’da yüze yakın insan ölmüştü.

Kitap Adı : Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları
Yayın Tarihi : 10.07.2019
Yazar : Dilaver Aygen
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 279
ISBN : {isbn}

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Dilaver Aygen olan Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Google Drive İle PDF İndir

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Yandex Disk İle PDF İndir

Bir Ağır Ceza Reisinin Anıları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel