Bir Kadın Nisa Pdf İndir *Ücretsiz

Bir Kadın Nisa Pdf İndir – Bir Kadın Nisa PDF Kitap İndir

Bir Kadın Nisa ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBir Kadın Nisa ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bir Kadın Nisa Bilgileri

Ankara’ya vardıklarında takvimler 1 Eylül’ü gösteriyordu. Okulların açılmasına daha on beş günden fazla süre vardı.
 
“Bu sene okullar 18 Eylül’de açılacak.” yazıyordu bakkal Rüstem Amca’nın ekmeği sardığı gazete kağıdında. Acaba okul kütüphanesi açılmış mıdır, diye geçirdi içinden. Yok canım, dedi. Okullar açılmadan kütüphane de açılmaz. Zaten okullar açılmadan yapılacak bir dünya iş vardı. Önce yengesini ikna edip ortaokula kayıt yaptırması gerekiyordu.
 
“İlkokulu güçlükle bitiren bir çocuk için masraf etmeye değmez.” demişti yengesi ve babası tamam anlamında kafasını sallamıştı. Bu konuyu acilen babası ile konuşması gerekiyordu.
 
Akşam yemeğinden sonra babasına bir kahve yapmak için mutfağa girdiğinde kahve kavanozun boş olduğunu gördü. Odaya dönüp sordu: “Baba kahve nerede?”
 
Onlar memleket havası alırken kahve de ülkede karaborsaya düşmüş, ilaç gibi zor bulunanlar listesine dahil olmuştu. Sessizce oturdu babasının yanına. Cızırtılı radyoda akşam ajansının bitmesini bekledi ve yüreği elinde sordu: “Baba beni okula yazdırmayacak mısın?”
 
 
Alnındaki kırışıklıkları düzeltmek istercesine götürdü elini babası başına. Alın yazısı gibi alın kırışıklığı da düzelmiyordu oysa. Geçip gidiyordu zaman, tüketiyordu güzel olan ne varsa. Geleceğe dair hayaller kurmak kolay değildi. Anda, bir acıya asılı kalanlara…

Kitap Adı : Bir Kadın Nisa
Yayın Tarihi : 10.05.2019
Yazar : Ayşin Ünver Akgöz
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Bir Kadın Nisa Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bir Kadın Nisa indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bir Kadın Nisa Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ayşin Ünver Akgöz olan Bir Kadın Nisa kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bir Kadın Nisa Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bir Kadın Nisa Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Bir Kadın Nisa kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bir Kadın Nisa Google Drive İle PDF İndir

Bir Kadın Nisa Yandex Disk İle PDF İndir

Bir Kadın Nisa Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel