Boğazlar Meselesi Pdf İndir *Ücretsiz

Boğazlar Meselesi Pdf İndir – Boğazlar Meselesi PDF Kitap İndir

Boğazlar Meselesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBoğazlar Meselesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Boğazlar Meselesi Bilgileri

20 Temmuz 1936’da İsviçre’nin Montrö şehrinde, Bulgaristan, Fransa, İngiltere, Avustralya, Yunanistan, Japonya, Romanya, Sovyetler Birliği, Yugoslavya ve Türkiye tarafından imzalanan yeni Boğazlar Sözleşmesi ile boğazlar bölgesinin egemenliği tam anlamıyla Türkiye’ye geçmiştir.
Türkiye daha önce Sovyetler Birliği ile yaptığı saldırmazlık antlaşması uyarınca Sovyetler Birliği’nin de desteği alınmıştır.
Sözleşme 9 Kasım 1936’da yürürlüğe girmiş ve Milletler Cemiyeti Sözleşme Serisine 11 Kasım 1936’da kaydedilmiştir.
Günümüzde yürürlüktedir.
Boğazlar Meselesi, boğazlara kıyısı olan devletleri değil dünya devletlerinin tümünün gündeminde olmuş ve olmaya devam etmektedir.
Siyasi, ticari ve özelliklede askeri bakımdan önemli olan boğazlar meselesini (H.758) 1356 tarihinden itibaren inceleyen ve bazı aşamalarında bizzat içinde yer alan Eski İstanbul Valisi Süleyman Kâni İrtem’in kaleminden okurken konuyu çok daha iyi irdeleyeceksiniz.

Kitap Adı : Boğazlar Meselesi
Yayın Tarihi : 19.04.2021
Yazar : Süleyman Kani İrtem
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Boğazlar Meselesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Boğazlar Meselesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Boğazlar Meselesi Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Süleyman Kani İrtem olan Boğazlar Meselesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Boğazlar Meselesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Boğazlar Meselesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Boğazlar Meselesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Boğazlar Meselesi Google Drive İle PDF İndir

Boğazlar Meselesi Yandex Disk İle PDF İndir

Boğazlar Meselesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel