Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Pdf İndir *Ücretsiz

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Pdf İndir – Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai PDF Kitap İndir

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBoş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Bilgileri

Bonzai Türkiye’de çığ gibi büyüyor; kendine her geçen gün her kesimden yeni kurbanlar seçiyor. Gazeteci Meltem Yılmaz’ın kaleminden çıkan Boş Tarlalarda Ölü Bedenler: Bonzai, bu uyuşturucu maddenin bireysel olduğu kadar toplumsal, kültürel ve ekonomik boyutlarını da okurlara sunuyor.

Türkiye’de ilk kez 2002’de kullanılan maddenin 2010’a kadar neden tespit edilemediği, her kesimden kullanıcı sayısı yüzde 800 oranında artan maddenin neden ve nasıl uyuşturucu âleminin “kralı” haline geldiği, son 1 yılda madde kaynaklı 400 ölüm vakasının yanı sıra; bonzainin günlük yaşama sızma biçimleri, muhafazakâr kesimin konuyu ele alış şekli, aile içi şiddette gelişen bonzai faktörü, Türkiye’de birey devlet ilişkisinde yarattığı kırılma, kentsel dönüşüm projelerinin bonzai ile ilişkisi, yasalardaki boşluk ile tedavide yapılan hatalar, Boş Tarlalarda Ölü Bedenler: Bonzai’de mercek altına alınıyor.

Kitapta, bonzai bağımlılarıyla yapılan kan dondurucu söyleşiler yer alıyor… Tecavüze uğrayan, üç kez kalbi durduktan sonra yaşama döndürülen, 22 kez AMATEM’e yatan, oğlunu Çocuk Esirgeme Kurumu’na bırakıp uyuşturucu temini için fahişelik yapan bağımlılar gibi birçok akıl almaz, vicdana sığmaz örnek bulunuyor. Ailelerin anlatımları ise, bağımlı bireyin aile içerisinde nasıl karşılık bulduğunu gözler önüne seriyor.

Türkiye’nin uyuşturucu trafiğindeki yeri ve bağımlıların genel profili ile uzman görüşleri eşliğinde hazırlanıp ailelerin bilmesi gereken konuların da yer aldığı Boş Tarlalarda Ölü Bedenler: Bonzai, Türkiye’de bonzai özelinde yazılmış ilk kitap.

Kitap Adı : Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai
Yayın Tarihi : 15.01.2015
Yazar : Meltem Yılmaz
Yayın Evi : DESTEK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 192
ISBN : {isbn}

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Kitabı Hakkında Bilgiler

DESTEK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Meltem Yılmaz olan Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DESTEK YAYINLARI ait olan Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Google Drive İle PDF İndir

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Yandex Disk İle PDF İndir

Boş Tarlalarla Ölü Bedenler: Bonzai Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel