Boşluğun Çağrısı Pdf İndir *Ücretsiz

Boşluğun Çağrısı Pdf İndir – Boşluğun Çağrısı PDF Kitap İndir

Boşluğun Çağrısı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBoşluğun Çağrısı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Boşluğun Çağrısı Bilgileri

Sevdiği adam artık bir nefes kadar yakındı ona. Kapının tokmağına elini dokundurdu, kalbi hızlı hızlı atıyordu, yüzü kar gibi beyazlaşmıştı. Yüzünün soğuk terlerinde ölü ifadesi vardı. Yüz ifadesinde morgdaki bir ceset gibi beyaz ve soğuk bir ifade… Sevdiği adamın kokusunu içine çekiyordu hızlı hızlı ve sessizlik çökmüştü karanlık dünyasına. Ne bir papatya kokusu ne de sessizliğin tatlımsı esintisiyle esen rüzgâr vardı, sadece yüreğini tutuşturan bir acımsı hikâyenin satırlarına dokunuyordu bakışları. Hayatın zemheri kışı ona çok şey öğretmişti, mutluluğun olmadığı ve acının ön saflarda yerini aldığı yıldızsız bir dünya, hapishaneden farksızdı. Kapının önünde bu düşüncelerle kalakalmıştı. Ruhunun derinliklerinde olan güzelliğinin solmasına mı yansın, yoksa yamaçların zorlu yokuşlarına mı? Kapının tokmağına eliyle dokunurken kafasında biriken duygular, gökyüzüne bulutlar toplanıp yağmur yağacak gibi, gözlerinin çapağında damlacıklar birikiyordu. Geçmişin özlemleri yüreğinin derinliklerinden bir boşluğa sürükleniyordu.

Kitap Adı : Boşluğun Çağrısı
Yayın Tarihi : 21.09.2019
Yazar : Baler Anıl
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 64
ISBN : {isbn}

Boşluğun Çağrısı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Boşluğun Çağrısı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Boşluğun Çağrısı Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Baler Anıl olan Boşluğun Çağrısı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Boşluğun Çağrısı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Boşluğun Çağrısı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Boşluğun Çağrısı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Boşluğun Çağrısı Google Drive İle PDF İndir

Boşluğun Çağrısı Yandex Disk İle PDF İndir

Boşluğun Çağrısı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel