Bu Benim Hikayem Pdf İndir *Ücretsiz

Bu Benim Hikayem Pdf İndir – Bu Benim Hikayem PDF Kitap İndir

Bu Benim Hikayem ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBu Benim Hikayem ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Bu Benim Hikayem Bilgileri

Küçücük evimde oturmuş, yalnızlığın bana verdiği büyük bir rahatlıkla hayata yeniden dönmenin tadını çıkarmaya ve nefes almaya çalışıyordum.
Kimim ben? Nereden geldim? Nerede yaşıyorum? Evim neresi, hiç bilmiyorum. Neden durmadan doluyor gözlerim? Niçin böylesine kırıldı kanatlarım? Niye uçamıyorum? Yaralarım niye iyileşmiyor? Neden kimse duymuyor sesimi? Oysa uçmak istiyorum delicesine!
Hatırlıyorum da; buraya ilk geldiğim gün, dönmek istemiş ve anneme buradan kaçacağımı söylemiştim. Annem de hiç çekinmeden: ‘okuyacaksın, hele bir kaç da göreyim’ diyerek beni iyice korkutmuştu. Çocuktum henüz, her şeyden ilk kez kopmuştum. Ailemden ilk ayrılışımdı ve kocaman hayallerim vardı. Ama sanki birileri koparıp almıştı benden her şeyimi. Benim için sanki dünyanın sonuydu. Annem gittikten sonra her gün penceremin kenarında oturuyor, gemileri seyrediyor ve bir gün Türkiye’ye dönme hayaliyle yaşıyordum. Hatta yemek yemeyi bile çoğu zaman unutmuş ve sadece ders çalışarak hırsımı almıştım hayattan. Çok incitmişlerdi beni hem de çok! 

Kitap Adı : Bu Benim Hikayem
Yayın Tarihi : 17.04.2021
Yazar : Başar Işık
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 76
ISBN : {isbn}

Bu Benim Hikayem Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Bu Benim Hikayem indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Bu Benim Hikayem Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Başar Işık olan Bu Benim Hikayem kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Bu Benim Hikayem Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Bu Benim Hikayem Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Bu Benim Hikayem kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Bu Benim Hikayem Google Drive İle PDF İndir

Bu Benim Hikayem Yandex Disk İle PDF İndir

Bu Benim Hikayem Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel