Burada Ne İşim Var? Pdf İndir *Ücretsiz

Burada Ne İşim Var? Pdf İndir – Burada Ne İşim Var? PDF Kitap İndir

Burada Ne İşim Var? ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenBurada Ne İşim Var? ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Burada Ne İşim Var? Bilgileri

Sevgili Ulusal Dünyaya Gelme Bakanlığı,
Dokuz yıl önce, şehre çok uzaktaki Heraklia Yaban Hayatı Koruma ve Bakım Merkezi’nde doğdum. Annemle babam, uzun yıllardır bu merkezin veterineri. Biliyorum, başvuru için dokuz yıl kadar geç kaldım. Ama çevremde dönen oyunları yeni fark ediyorum. Filmlerde, doğada büyüyen çocukların çok mutlu olduklarını ve kırlarda hayvanlarla neşe içinde koşturduklarını görmüşsünüzdür. Burada yaşayan hayvanların son zamanlarda benimle bir derdi var sanki! Demem o ki, doğum dosyamın incelenmesini, mümkünse aynı aileyle başka bir yerde yeniden dünyaya gelmeyi istiyorum. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.
Burcu Çetin
 
Burcu, hayvanlarla iç içe yaşamaktan mutlu değildir. Çünkü baykuşlar durmaksızın ötmekte, keçiler doğum günü partisini mahvetmekte, lemurlar üzerine tırmanmaktadır. Burcu’nun tek isteği “normal” bir evde yaşamaktır ve bunun için var olan ya da olmayan bakanlıklara mektuplar yazmaktadır. Bir gün yunus parkına giden Burcu, bazı hayvanların da tıpkı kendisi gibi bulunduğu yerden mutlu olmadığını fark eder. Bu farkındalık onun hayvanlara ve yaşadığı yere dair bakışını değiştirecektir. Üstelik, yunusların özgürlüğü için bir planı da vardır!

Kitap Adı : Burada Ne İşim Var?
Yayın Tarihi : 17.03.2022
Yazar : Işınsu Ermiş
Yayın Evi : KIRMIZI KEDİ ÇOCUK
Sayfa Sayısı : 96
ISBN : {isbn}

Burada Ne İşim Var? Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Burada Ne İşim Var? indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Burada Ne İşim Var? Kitabı Hakkında Bilgiler

KIRMIZI KEDİ ÇOCUK çıkarmış olduğu yazarı Işınsu Ermiş olan Burada Ne İşim Var? kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Burada Ne İşim Var? Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Burada Ne İşim Var? Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KIRMIZI KEDİ ÇOCUK ait olan Burada Ne İşim Var? kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Burada Ne İşim Var? Google Drive İle PDF İndir

Burada Ne İşim Var? Yandex Disk İle PDF İndir

Burada Ne İşim Var? Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel