Canım Buğulandı Pdf İndir *Ücretsiz

Canım Buğulandı Pdf İndir – Canım Buğulandı PDF Kitap İndir

Canım Buğulandı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenCanım Buğulandı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Canım Buğulandı Bilgileri

Hayat hep seçimden ibaret… Bir karar verirken doğru mu yanlış mı, yemek yerken az mı çok mu, yemek yaparken tuzu az mı yağı fazla mı, alışveriş yaparken pahalı mı değil mi ya da eksik mi… hep bir seçim telaşındayız. Öyle dönemler oluyor ki karar verirken yanlış şeyleri seçebiliyoruz. Her zaman doğruyu seçemeyiz zaten, o zaman insan değil melek olurduk ki bu dünyada işimiz olmazdı.

 
İşte bu yanlış seçimleri bazen biz isteriz, bazen de işin içinde kendimizi bulmuş oluruz.

 
Bazen insan doğruyu seçemeyeceğinden değil ya da yanlış olan şey ona cazip geldiği için de değil; bazen de yanlışı başka çaren yokken seçersin, cesaret edersin ya böyle mutlu olacaksam dersin ya yapmazsam asıl o zaman pişman olacaksam dersin.

 
Ya asıl yanlış hiç yanlış yapmamaksa? Ya yanlış sandıklarımız aslında doğruysa? Bazen de insan kendini iki doğrunun içinde bulur. Hangisi daha doğru diye düşünür ve bir yolu seçer. Seçtiği yolun daha doğru olduğu ümidiyle. Bazen de insan iki yanlış arasında kalır. Bu sefer daha ciddi düşünmeye başlar insan. Acaba hangisi daha az yanlış diye. Hangi seçim içime siner der, düşünürsün sürekli. İşte o an önemli olan hangi yolda kendimi kaybetmem, tekrar geriye dönebilir miyim bilinciyle seçim yapmaktır.
 

Kitap Adı : Canım Buğulandı
Yayın Tarihi : 11.05.2019
Yazar : Ceren Öztürk
Yayın Evi : YASON YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 107
ISBN : {isbn}

Canım Buğulandı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Canım Buğulandı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Canım Buğulandı Kitabı Hakkında Bilgiler

YASON YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Ceren Öztürk olan Canım Buğulandı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Canım Buğulandı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Canım Buğulandı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YASON YAYINCILIK ait olan Canım Buğulandı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Canım Buğulandı Google Drive İle PDF İndir

Canım Buğulandı Yandex Disk İle PDF İndir

Canım Buğulandı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel