Çocuklar İçin Dört Halife Pdf İndir *Ücretsiz

Çocuklar İçin Dört Halife Pdf İndir – Çocuklar İçin Dört Halife PDF Kitap İndir

Çocuklar İçin Dört Halife ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÇocuklar İçin Dört Halife ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Çocuklar İçin Dört Halife Bilgileri

Doğduğu şehir Mekke’den, parlayacağı şehir Medine’ye giderken Peygamberimizin (sav) yanında bir kişi vardı.
Öfke, kızgınlık ve nefretle kararmışken Peygamberimiz’in kucaklamasıyla tertemiz yaptığı kalbi, bir kişi taşıyordu.
Peygamberimiz hayattayken Kur’an’ı yazan, Peygamberimiz’den sonra da tüm İslam şehirlerine ulaştıran eller, bir kişiye aitti.
Çocukken Müslüman olan, hicrette kendi canını feda etmeyi göze alan ve cesaretiyle dünyalara meydan okuyan da bir kişiydi. 
Onlar Peygamberimiz’in en sevdiklerindendi. Onlar Peygamberimiz’in arkadaşlarını (ashabını) emanet ettiği halifelerdi.
Bize doğruluğu, bize adaleti, bize utanmayı, bize ilmi öğreten bu güzel dört insanı tanımak ister misiniz?
 
Dr. Ravza CİHAN
Sakarya İl Müftü Yardımcısı
 
Çocukluk dönemi karakterin şekillenmeye başladığı çok önemli bir dönemdir. Bu dönemde seçilen rol modellerin kişiliğe etkisi büyüktür. İşte bu dönemde çocuklarımıza örnek olacak dört önemli şahsiyeti, akıcı üslubuyla sunan bu eseri, tüm kitap sevdalılarına tavsiye ederim. Dilerim evlatlarımız kendilerine Hz. Ebu Bekir’in sadâkatini, Hz. Ömer’in adaletini, Hz. Osman’ın cömertliğini ve Hz. Ali’nin cesaretini örnek alırlar.
 
Fatıma Melek KARABULUT
Kastamonu Müftülüğü Vaizi
 
Sevgili Peygamberimiz bizlere ashabının yıldızlar gibi olduğunu ve onları sevip kendimize örnek almamızın ne kadar önemli olduğunu söylemiştir. Bizler de Peygamberimizin en yakın arkadaşları olan ve yüce dinimizin geniş topraklara yayılmasına vesile olan Dört Büyük Halife’nin hayatını, yazarının güzel kaleminden yeniden tanıyalım, arkadaşlarımıza da tavsiye edelim…
Dr. Fatma BALCI ARVAS
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
 
“Çocuklar İçin Dört Halife” adlı eserde İslam Tarihi’nin Hz. Muhammed’den sonraki en önemli dönemi olan ilk dört halifenin hayatları çocukların rahatlıkla anlayabileceği sade bir dil ve akıcı bir üslup kullanılarak kısa ve öz bir şekilde ele alınmıştır. Bir eğitimci olarak, faydalı olacağı kanaatini taşıdığım bu kitabı öğrencilere ve velilerine tavsiye ediyorum.
           
Fatmagül ALTUN
Din Kültürü Öğretmeni
 

Kitap Adı : Çocuklar İçin Dört Halife
Yayın Tarihi : 07.10.2020
Yazar : Ayşe Serra Kara
Yayın Evi : KAYALIPARK YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 72
ISBN : {isbn}

Çocuklar İçin Dört Halife Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Çocuklar İçin Dört Halife indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Çocuklar İçin Dört Halife Kitabı Hakkında Bilgiler

KAYALIPARK YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Ayşe Serra Kara olan Çocuklar İçin Dört Halife kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Çocuklar İçin Dört Halife Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Çocuklar İçin Dört Halife Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAYALIPARK YAYINLARI ait olan Çocuklar İçin Dört Halife kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Çocuklar İçin Dört Halife Google Drive İle PDF İndir

Çocuklar İçin Dört Halife Yandex Disk İle PDF İndir

Çocuklar İçin Dört Halife Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel