Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Pdf İndir – Zafer Yayınları Pdf İndir

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Pdf İndir – Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları PDF Kitap İndir

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÇocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Bilgileri

Sinirlenmeden, ceza vermeden, bağırmadan… Arabanızla büyük ve kalabalık bir şehrin sokaklarında seyahat ettiğinizi, daha önce hiç gitmediğiniz bir adresi bulmaya çalıştığınızı, ancak kavşaklarda ve dönemeçlerde hiç levha bulunmadığı düşünün. Aradığınız adresi bulmak için kim bilir kaç kez yanlış yola girer, kaç kez kaza atlatırsınız. Doğru ve kabul edilebilir davranışları öğrenmeye çalışan çocuklar için de durum aynıdır. Koyduğunuz sınırlar yol gösteren levhalar gibidir. Sınırlar, sanıldığı gibi, çocukların haklarını kısıtlamak, onlara baskı uygulamak değildir. Sınırlar, çocuklara korundukları, güvende oldukları ve değer verildikleri duygusu kazandırır. Aile içi kurallara uymalarını, işbirliği yapmalarını, otoriteye saygı duymalarını sağlar. Sorumluluk kazandırır. Sınırlar, onaylanan davranışları tanımlayan, çocuğa hatalı davranışlarını düzeltme fırsatı veren eğitici ve öğretici bir etkiye sahiptir. Bu kitap çocuklara nasıl doğru sınırlar koyacağınızı, bağırmadan, sinirlenmeden, ceza vermeden nasıl söz geçireceğinizi anlatmaya çalışacaktır.

Kitap Adı : Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları
Yayın Tarihi :
Yazar : Ali Çankırılı
Yayın Evi : Zafer Yayınları
Sayfa Sayısı : 223
ISBN : 9789752611603

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Kitabı Hakkında Bilgiler

Zafer Yayınları çıkarmış olduğu yazarı Ali Çankırılı olan Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. Zafer Yayınları ait olan Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Google Drive İle PDF İndir

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Yandex Disk İle PDF İndir

Çocuklara Söz Geçirme Sanatı Ali Çankırılı Zafer Yayınları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel