Çocuksuz Dul Kadın Pdf İndir – ELFENE DÜNYA YAYINCILIK Pdf İndir

Çocuksuz Dul Kadın Pdf İndir – Çocuksuz Dul Kadın PDF Kitap İndir

Çocuksuz Dul Kadın ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÇocuksuz Dul Kadın ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Çocuksuz Dul Kadın Bilgileri

Boyka Asiova, Türkçe yayınladığımız bu ilk yapıtıyla sizleri Balkanlar’ın o büyülü bilinmezlerinde bir yolculuğa çıkarıyor. Bu yolculuk sıradan ya da bildiğiniz bir yolculuk değil. Bu yolculuk bildiğinizi sandığınız ama gerçekte bilmediğiniz kültürler arası bir yolculuk. Kitabı bitirdiğiniz de size, “ne kadar çok şeyi” bilmiyormuşum dedirtecek bir yolculuk. Bir adı da Rabiye olan Muşa’nın tanıklığıyla çıkacağınız bu yolculukta tanıyacaksınız Aci Salih’i, Adem’i, Aydın Dinka’yı, Vranitsa’yı ve ötekilerini. Ya da öteki yaşamları.
****
“Avram Usta Vranitsa’yı beğeniyordu. Ah Tanrım, hem de nasıl beğeniyordu! Onun için ölebilirdi bile. Tesadüfen dükkânı önünden geçişini bir hafta boyunca unutamıyordu. Kadının yürüyüşünden başı dönüyor, elindeki aletler onu dinlemez oluyordu.”
****
“Faytuşa hatun Türkiye’de iki mezar bırakmış. O zamanlar orada çiçek hastalığı salgını varmış. O yıllarda tedavi edilemeyen bu hastalık sayısız küçücük çocuğu mezara yollamış. Mezar değil. Korkunç hastalığın canalıcı parmaklarını kırmak için her ölen çocuk sıhhiye memurunun emriyle hemen kireç kuyusuna atılıyormuş. Çocuğunun diğer cesetlerle birlikte kireçlikte yanmasına Faytuşa’nın gönlü razı olmamış.” “Zurnaların sesiyle birlikte yüreğine saplanan mermi, basıt bir katil mermi değildi. Çok daha karmaşık, yeni ve bu korkunç zaman diliminde bir an önce bilincine ulaşan bir şeydi. Kimim ben? Niye varım? Neredeyim? Burada mı, orada mı?

Kitap Adı : Çocuksuz Dul Kadın
Yayın Tarihi : 16.10.2019
Yazar : Boyka Asiova
Yayın Evi : ELFENE DÜNYA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 328
ISBN : {isbn}

Çocuksuz Dul Kadın Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Çocuksuz Dul Kadın indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Çocuksuz Dul Kadın Kitabı Hakkında Bilgiler

ELFENE DÜNYA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Boyka Asiova olan Çocuksuz Dul Kadın kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Çocuksuz Dul Kadın Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Çocuksuz Dul Kadın Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ELFENE DÜNYA YAYINCILIK ait olan Çocuksuz Dul Kadın kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Çocuksuz Dul Kadın Google Drive İle PDF İndir

Çocuksuz Dul Kadın Yandex Disk İle PDF İndir

Çocuksuz Dul Kadın Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel