Çorba Deyince… Pdf İndir *Ücretsiz

Çorba Deyince… Pdf İndir – Çorba Deyince… PDF Kitap İndir

Çorba Deyince… ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÇorba Deyince… ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Çorba Deyince… Bilgileri

Çorbaların doğuşu, dünü ve bugünü ile ilgili merak ettiğiniz, şimdiye kadar yazılmamış herşeyi bulabileceğiniz bu kitap, içindeki bilgilerle aynı zamanda bir kültür kitabıdır.
 
Kitaptaki çorbaların hepsi tarafımdan pişirilmiş olup, tattırıldığında ise beğeni toplamıştır.
 
Bu kitapta; 41 sayfa çorba ile ilgili bilgiler, 7 sayfa çorba ile ilgili Atasözleri, deyişler, maniler, yöresel maniler, tekerlemeler, fıkralar, 23 sayfa kışlık hazırlık olarak tarhana ve sütlü bulgur yapımı ile çorbalarının tarifleri, 107 çeşit sıcak çorba tarifi, 20 çeşit soğuk çorba tarifi, 8 çeşit balık çorbası tarifi, 10 çeşit sakatat çorbası tarifi, 3 çeşit çocuk çorbası tarifi, 11 çeşit bayat ekmek çorbası tarifi, 16 çeşit diyet çorbası tarifi, 7 çeşit Osmanlı mutfağından çorba tarifleri, 23 çeşit Dünya mutfaklarından çorba tarifleri, 32 çeşit yeni yorumlardan doğan çorba tarifleri (bu kitabın yazarının spesyal çorbaları) olmak üzere toplam 237 çeşit çorba tarifi ile 26 çeşit çorba yanı tarifi bulunmaktadır. Toplamda 263 çeşit tarif vardır.
 
Afiyet Olsun.

Kitap Adı : Çorba Deyince…
Yayın Tarihi : 07.05.2019
Yazar : Sevgi Işık Ulupınar
Yayın Evi : TUNÇ YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 288
ISBN : {isbn}

Çorba Deyince… Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Çorba Deyince… indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Çorba Deyince… Kitabı Hakkında Bilgiler

TUNÇ YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Sevgi Işık Ulupınar olan Çorba Deyince… kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Çorba Deyince… Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Çorba Deyince… Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUNÇ YAYINCILIK ait olan Çorba Deyince… kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Çorba Deyince… Google Drive İle PDF İndir

Çorba Deyince… Yandex Disk İle PDF İndir

Çorba Deyince… Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel