Çorbacı Pdf İndir *Ücretsiz

Çorbacı Pdf İndir – Çorbacı PDF Kitap İndir

Çorbacı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÇorbacı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Çorbacı Bilgileri

Çorbacının odası, ekmek evinden renkli kâğıt kaplı ince bir bölme ile ayrılmıştı ve çok defa, sözlerimin ateşi ile sesimi yükselttiğim zaman, çorbacı bölmeye güm güm vuruyor, bu gürültü ile hamam böcekleri ve sıçanları ürkütüyordu. Arkadaşlar bunun üzerine bir kelime söylemeden uyumaya gidiyor; tavandan kopmuş duvar kâğıdı parçaları hamam böceklerinin ayakları altında hışırdıyor ve ben yalnız kalıyordum. Şubat fırtınası ocağın içinden şiddetle eserek ve camlara çarparak uluyor ve inliyordu; küçük bir lâmba ile zayıf surette aydınlatılmış ekmek evinin yarı gölgesi oynuyor; bacaklara nereden estiği belli olmayan bir soğuk saldırışı kuvvetle sarılıyordu. Hamur yoğuruyordum ve çorbacı teknenin yanındaki bir un çuvalı üzerine oturmuş, sinire dokunan sesiyle söylüyordu Mart güneşi, eski harap evlerin yüksek duvarları ile kararmış, pis sokağa, sanki kirlenmekten çekiniyormuş gibi, dikkatle bakıyordu. Şehrin göbeğinde sabahtan akşama kadar karanlık bir bodruma kapanmış olan bizler, ilkbaharın gelmekte olduğunu durmadan artan rutubetten anlıyorduk.

Kitap Adı : Çorbacı
Yayın Tarihi : 18.08.2021
Yazar : Maksim Gorki
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 144
ISBN : {isbn}

Çorbacı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Çorbacı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Çorbacı Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Maksim Gorki olan Çorbacı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Çorbacı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Çorbacı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Çorbacı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Çorbacı Google Drive İle PDF İndir

Çorbacı Yandex Disk İle PDF İndir

Çorbacı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel