Çözülmeler Pdf İndir – KİTAP OTAĞI YAYINEVİ Pdf İndir

Çözülmeler Pdf İndir – Çözülmeler PDF Kitap İndir

Çözülmeler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenÇözülmeler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Çözülmeler Bilgileri

Şaşırtmaca serisinin ikinci kitabı… Herşey çözülüyor.
Polis, yanlış kişiyi mi tutukladı?
Kıbrıs Adasında işlenen seri cinayetler devam ediyor. Katil hala sokaklarda dolaşıyor. Bu kez kurbanın kimliğini belirlemek bile imkansız…
Kuzey Kıbrıs polisinden Zeynep ve Erkan, kurbanlarını boş bir kabuğa çeviren, sonra da garip ritüeller uygulayarak sergileyen seri katilin peşinde. Ve bu kez bir görgü tanığı var!
İyi niyet kisvesi altında yapılan canavarlıklara karşı uyanık olun! Çünkü en büyük kötülükler bazen iyilik adına yapılır.
İnsan öldürmeyi hangi sebep haklı gösterebilir ki?!..Ya onların yerinde siz olsaydınız!
Sürpriz sonu, sürükleyici temposu ile sizi hem heyecanlandıracak hem de şaşırtacak bir kitap.

Kitap Adı : Çözülmeler
Yayın Tarihi : 19.02.2020
Yazar : Demet Mannaş Kervan
Yayın Evi : KİTAP OTAĞI YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 176
ISBN : {isbn}

Çözülmeler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Çözülmeler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Çözülmeler Kitabı Hakkında Bilgiler

KİTAP OTAĞI YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Demet Mannaş Kervan olan Çözülmeler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Çözülmeler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Çözülmeler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KİTAP OTAĞI YAYINEVİ ait olan Çözülmeler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Çözülmeler Google Drive İle PDF İndir

Çözülmeler Yandex Disk İle PDF İndir

Çözülmeler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel