Dadı Günlükleri Pdf İndir *Ücretsiz

Dadı Günlükleri Pdf İndir – Dadı Günlükleri PDF Kitap İndir

Dadı Günlükleri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDadı Günlükleri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Dadı Günlükleri Bilgileri

Bu işi kim istemez?
New York Üniversitesi’nden mezun olmaya ve stüdyo tipi küçük dairesinin masraflarını karşılamaya çalışan Nanny, zengin X ailesinin tek oğullarına dadılık yapmaya başlar. Kısa süre içinde, çalışmayan, yemek pişirmeyen, temizlik yapmayan, kendi çocuğunu büyütmeyen ve Park Avenue’de yaşayan bir eşin sorunsuz bir gün geçirmesi için gerekli olan tüm hokkabazlıkları öğrenir.
X’lerin evlilikleri parçalanmaya başladığında Nanny kendini nezaket sınırlarının çok uzağında bulur. X ailesi ile yaptığı çalışması kontratı, onların dört yaşındaki oğullarının akıl sağlığını, Nanny’nin kendi bütünlüğünü ve en önemlisi olayların komik taraflarını görme yeteneğini korumasını neredeyse imkansız hale getirir. Dokuz gergin ay boyunca Bayan X ve Nanny, terbiyelerini ve güçlerini tartarlar; modern zaman köleliğinin sınırlarını test ederler.
İki eski dadı tarafından yazılmış, zaman zaman komik, zaman zaman da dokunaklı olan bu kitap, Manhattan’ın üst sınıfının romantik çekiciliğini ortadan kaldırıyor.

Kitap Adı : Dadı Günlükleri
Yayın Tarihi : 09.06.2003
Yazar : Emma Mclaughlin
Yayın Evi : İNKILAP KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 399
ISBN : {isbn}

Dadı Günlükleri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dadı Günlükleri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Dadı Günlükleri Kitabı Hakkında Bilgiler

İNKILAP KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı Emma Mclaughlin olan Dadı Günlükleri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Dadı Günlükleri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Dadı Günlükleri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. İNKILAP KİTABEVİ ait olan Dadı Günlükleri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Dadı Günlükleri Google Drive İle PDF İndir

Dadı Günlükleri Yandex Disk İle PDF İndir

Dadı Günlükleri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel