Datça’da Bir Aşk Hikayesi Pdf İndir *Ücretsiz

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Pdf İndir – Datça’da Bir Aşk Hikayesi PDF Kitap İndir

Datça’da Bir Aşk Hikayesi ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDatça’da Bir Aşk Hikayesi ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Bilgileri

Kafasındaki düşünceler iyiden iyiye şekillenmeye başlamıştı bu aralar, çok kafa yoruyordu. Kendisini bu kararı acilen uygulamaya içten içe iten abartılı bir duygusallıkla doluydu. Daha önce ballandırılmış hikayeler duyup dinlemişlikleri olmuştu çokça. Ama “çok da önemli değil” geçiştirmelerinden öteye gidememişti. Hayatın rutin bahanelerinden bolca biriktirmişti ne de olsa. Hem sıkardı onu huzurun aşırısı ama yine de denemeye değerdi. Bir akşam Otogar ’da otobüsün kalkacağı saati beklerken buldu kendisini. Ertesi günün sabahında sanki yeni keşfedilen bir gezegene ayak basmıştı. Valiz tekerleklerinin parke taşlı yolda çıkardığı tıkırtılar eşliğinde hafif yokuştan aşağıya doğru yürümeye koyuldu. Ara sokakları içine sindire sindire, uzun uzadıya dolaştı. Bu kısa gezinti yıllardır içinde uyanmayı bekleyen duyguları canlandırmıştı. “Mekânım Datça olsun” diye boşuna dememişti büyük Şair Can Yücel. Zaten ünlü bilgin Strabon’un “Tanrı çok sevdiği kulunu uzun ömürlü olsun diye Datça’ya gönderirmiş” sözü de bunu doğruluyordu. Bu sözler haklı ve gerçekçi bir tanımlamaydı. Hem de Datça’nın başlı başına bir reklamıydı. İşte orası, tam da burasıydı. Son zamanlarda sıkça rastladığı bir sloganı hatırladı. “Acelen varsa ne işin var Datça’da” Hem de çok doğruydu. Çünkü Datça hayatın son derece yavaş aktığı olağan üstü bir yerdi. Bozulmamış doğasıyla ve doğallıklarını henüz yitirmemiş insanlarıyla. Buluşacakları kafenin tabelasını gördüğünde yol yorgunluğunun tadını çıkarmaya gelmişti sıra. Ağaçların altında sıralanmış masalar şimdiden yarı yarıya dolmuştu. Dalların arasına gerili kablolardan kocaman ampuller sallanıyordu. Arka fonda çalan enfes şarkılar kulaklarını okşuyordu. Öyle sıradan değildi hiçbirisi. Sahile bakan bir masaya ilişti ve etrafı şöyle bir süzdü. Böylesine büyülü bir ortamın yarattığı atmosfer günün hemen ertesinde yaşayacaklarının adeta provasıydı. Yeni bir aşka yelken açmak isteyip de bir türlü bulamadığı o rüzgar hafiften esmeye başlamıştı…

Kitap Adı : Datça’da Bir Aşk Hikayesi
Yayın Tarihi : 17.04.2021
Yazar : Arif Öğütçü
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 208
ISBN : {isbn}

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Datça’da Bir Aşk Hikayesi indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Arif Öğütçü olan Datça’da Bir Aşk Hikayesi kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Datça’da Bir Aşk Hikayesi Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Datça’da Bir Aşk Hikayesi kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Google Drive İle PDF İndir

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Yandex Disk İle PDF İndir

Datça’da Bir Aşk Hikayesi Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel