Define Pdf İndir *Ücretsiz

Define Pdf İndir – Define PDF Kitap İndir

Define ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDefine ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Define Bilgileri

Mehmet Rauf, 1927 yılında Define’yi kaleme aldı. Yaşamının son yıllarında geçim sıkıntısı çeken yazar, bu polisiye öyküyü yazdı. Polisiye öykü kurallarını uyguladığı bilinmektedir.
 
Define, o dönem edebiyatımızda yeni başlayan polisiye edebiyatına başarılı bir örnektir. 
 
Define’de Doktor Feyzi, Erzurum Hastanesi’nin başhekimidir. Duygusal, sakin bir mizaçlıdır. Bir Paşa’nın yanında çalışan hastasını kontrole gider. Hastası, ona yıllar evvel emanet edilen bir kitabı verir. İstanbul’a gitmesini, Paşa’nın kızını bulmasını ve  kitabı vermesini ister. Mirasının nerede saklı olduğunu Paşa şifrelerle bu kitapta saklar. Paşa’nın mirasın kızına ulaşmaması kaygısı vardır.  Buna sebep tehlikeli düşmanıdır.
 
Amacı zengin olmak olan doktor Feyzi  âşık olur. Bir anda kendini gerilimli ve korkunç olayların içinde bulur.
İstanbul’da nefes nefese bir kovalamaca başlar. Sherlock Holmes ve Arsen Lupen’in maceralarını okuyan doktorun da peşindeki katillere karşı korkunç bir planı vardır.
 
Kolay okunabilir, dili sade ve anlaşılır, gizem, gerilim yüklü bu eseri siz değerli okurlarımıza sunmaktan mutluluk duyarız.

Kitap Adı : Define
Yayın Tarihi : 05.07.2022
Yazar : Mehmed Rauf
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 128
ISBN : {isbn}

Define Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Define indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Define Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Mehmed Rauf  olan Define kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Define Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Define Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Define kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Define Google Drive İle PDF İndir

Define Yandex Disk İle PDF İndir

Define Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel