Dehya Çocuklar Pdf İndir *Ücretsiz

Dehya Çocuklar Pdf İndir – Dehya Çocuklar PDF Kitap İndir

Dehya Çocuklar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDehya Çocuklar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Dehya Çocuklar Bilgileri

Dünya’da İNDİGO benimse DEHYA diye adlandırdığım bu çocuklar; kendilerine çocuk muamelesi yapılmasını asla kabul etmiyor. Onlara her konuyu detaylı izah etmeniz, ikna etmeniz ve saygı göstermeniz gerekiyor. Yüzyıllardır devam ede gelen geleneksel eğitim mantığını ve felsefesini yok sayıyorlar. Klasik olarak öğrene geldiğimiz metotlarla eğitim almayı reddediyorlar.
 
Enerjileri hiperaktivite teşhisi konulacak kadar fazla olduğu için çoğunlukla hiperaktivite ve dikkat bozukluğu var deyip eve yollanan tiplerdir. Hiperaktivite ve dikkat bozukluğu olan çocuklar öğrenme güçlüğü yaşarlar. Dehyalar ise uzun ve konsantre dikkat süreleriyle öğrenme fetişistleridir. Bırakın dikkat bozukluğunu; dikkat süresi akranlarına göre oldukça uzun ve yoğundur.
 
Sosyal iletişim yönleri oldukça iyidir. Algıları muhteşem, sezgileri ise inanılmazdır. Bakışları, duruşları çok belirgin ve keskindir. Dünyayı yönetmeye, dünyaya sistem kurmaya ehliyetli; süperler ordusudur. Özgüven ve özdenetimleri güçlü, çok aktif, çok zeki ve bunun yanında otoriteyle kavgalı ve sisteme başkaldıran asil ruhlu çocuklardır.

Kitap Adı : Dehya Çocuklar
Yayın Tarihi : 16.04.2020
Yazar : Yakup Öztürk
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 276
ISBN : {isbn}

Dehya Çocuklar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dehya Çocuklar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Dehya Çocuklar Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Yakup Öztürk olan Dehya Çocuklar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Dehya Çocuklar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Dehya Çocuklar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Dehya Çocuklar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Dehya Çocuklar Google Drive İle PDF İndir

Dehya Çocuklar Yandex Disk İle PDF İndir

Dehya Çocuklar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel