Deli Diyemediklerim Pdf İndir *Ücretsiz

Deli Diyemediklerim Pdf İndir – Deli Diyemediklerim PDF Kitap İndir

Deli Diyemediklerim ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDeli Diyemediklerim ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Deli Diyemediklerim Bilgileri

“Haydi bakalım kaç yaptırabileceksin?” dedi. Çok uzakta bir tır gidiyordu. Gaza yüklendikçe hız göstergesi yükselmeye başladı. Heyecanım gittikçe artıyordu: 240, 250, 260… Hızlandıkça yol ip gibi inceliyordu. Tıra yaklaşıyordum ki kenarda koyunlarını otlatan bir çocuk, tıra doğru koşmaya başladı. Buradaki çocuklar yoldan geçen tırlardan sigara isterlerdi. ‘Yola çıkarsa yandık!’ diye düşündüm.  Bu mesafede durmam mümkün değildi. Frene bassam ya şarampole savrulur ya da tıra çarpabilirdik. Piç Ünal da: “Durmaya kalkma!” diye bağırdı. Çocuk bizi görmüyordu. ‘Farları yakmamak nelere mal olacak?’ Çocuk hızla tıra doğru koşuyordu. “İnşallah yola çıkmaz.” derken gaza da sonuna kadar yüklenmiştim. Piç Ünal’dan ses, soluk çıkmıyor; kaderini bana bırakmış görünüyordu.  Kadranda 290’nı gördüm. Güneşin yarısı tam yolun bitiminde batmış, ışınları bulutların arasında ok gibi uzanıyordu. Çocuk yola ulaşmadan tırı geçmeyi aklıma koymuştum. Güneşin kızıllığı önümü net görmemi engelliyordu. Tıra yaklaştıkça kızıllık büyüyordu. Son sürat güneşe gidiyordum. Bu hızla çocuk yola çıkarsa, birlikte güneşin alevine gömüleceğimiz hissine kapıldım. Hep beraber ölecek miydik?
                                                                                                          Ali Kâzım Görücü

Kitap Adı : Deli Diyemediklerim
Yayın Tarihi : 17.07.2021
Yazar : Ali Kazım Görücü
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 224
ISBN : {isbn}

Deli Diyemediklerim Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Deli Diyemediklerim indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Deli Diyemediklerim Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ali Kazım Görücü olan Deli Diyemediklerim kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Deli Diyemediklerim Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Deli Diyemediklerim Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Deli Diyemediklerim kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Deli Diyemediklerim Google Drive İle PDF İndir

Deli Diyemediklerim Yandex Disk İle PDF İndir

Deli Diyemediklerim Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel