Devin Pdf İndir *Ücretsiz

Devin Pdf İndir – Devin PDF Kitap İndir

Devin ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDevin ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Devin Bilgileri

ADET FOTOKART HEDİYELİ
 
“Bu yaşanan olay da kâbusumun bir parçasıydı ve ben bu kâbusu peri masalına döndürmek için
elimden geleni yapmaya hazırdım.”
 
Menfaat uğruna babası tarafından hayatı başka birinin ellerine bırakılan Devin, hayattaki yegâne varlığı kızı Alya için yıllarca süren zulme boyun eğer. Genç kadının tahammülü tükenir; artık o hem bir katil hem de bir kaçaktır! Devin, kadere boyun eğmekten vazgeçip kendi yolunu çizmeye karar verir. Hayatının en büyük adımını atarak aşkın gerçek anlamını günden güne keşfederken şüphesiz hayatının en çaresiz savaşını verir. Kızı Alya ölümcül bir hastalığa sahiptir. Yaşanan her şeyle mücadele eden genç anne, kızının iyileşeceğini düşünerek yanlış bir tedaviye başvurur ve kendilerini hedef tahtası hâline getirir.
Bu serüvende ona eşlik eden adamı tanıdıkça tesadüflerin çarpıcılığı ile olaylar garip bir hâl alır. Geçmişin gölgeleri tıpkı zehirli sarmaşıklar gibi onu boğmaya ve yok etmeye çalışırken Devin, asla pes etmeyecek ve kanının son damlasına kadar savaşmaya devam edecektir.
 
Adının mânâsıyla kaderini yaşayan bir kadının;
Devin’in hikâyesi.

Kitap Adı : Devin
Yayın Tarihi : 04.01.2022
Yazar : Can Dikmenli
Yayın Evi : DOKUZ YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 448
ISBN : {isbn}

Devin Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Devin indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Devin Kitabı Hakkında Bilgiler

DOKUZ YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Can Dikmenli olan Devin kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Devin Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Devin Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DOKUZ YAYINLARI ait olan Devin kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Devin Google Drive İle PDF İndir

Devin Yandex Disk İle PDF İndir

Devin Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel