Deyimler ve Öyküleri -1- Pdf İndir *Ücretsiz

Deyimler ve Öyküleri -1- Pdf İndir – Deyimler ve Öyküleri -1- PDF Kitap İndir

Deyimler ve Öyküleri -1- ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDeyimler ve Öyküleri -1- ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Deyimler ve Öyküleri -1- Bilgileri

Bir Gün Köroğlu’nun atını çalmışlar. At da atmış hani. Çok kıymetli, çok akıllı yağız bir küheylanmış. Biçare Köroğlu, atını bulmak için diyar diyar dolaşmış. Nihayet İstanbul’da bir at pazarında kendi atını bulmuş. Satıcılar Köroğlu’nu tanımıyorlarmış. Köroğlu ata talip olmuş. “Hele bir bineyim ama” demiş. “Bir bakalım bu küheylan rahat mıdır?”

Köroğlu’nu daha yanına varır varmaz, kokusundan tanımış olan hayvan, o üzerine biner binmez şimşek gibi koşup gözden kaybolmuş. Tozun dumanını ardından naralar atan satıcı, öfkesinden köpürmüş de köpürmüş. Etraftaki kalabalık arasından kulağı kesik bir ihtiyar; “Atı olan Üsküdar’ı geçti oğul” demiş. “O, yiğit, bu kısrağın gerçek sahibi olan Köroğlu’nun ta kendisi idi.”

Kitap Adı : Deyimler ve Öyküleri -1-
Yayın Tarihi : 10.06.2003
Yazar :
Yayın Evi : ZAFER YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 140
ISBN : {isbn}

Deyimler ve Öyküleri -1- Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Deyimler ve Öyküleri -1- indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Deyimler ve Öyküleri -1- Kitabı Hakkında Bilgiler

ZAFER YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı  olan Deyimler ve Öyküleri -1- kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Deyimler ve Öyküleri -1- Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Deyimler ve Öyküleri -1- Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ZAFER YAYINLARI ait olan Deyimler ve Öyküleri -1- kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Deyimler ve Öyküleri -1- Google Drive İle PDF İndir

Deyimler ve Öyküleri -1- Yandex Disk İle PDF İndir

Deyimler ve Öyküleri -1- Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel