Dilli Don Pdf İndir *Ücretsiz

Dilli Don Pdf İndir – Dilli Don PDF Kitap İndir

Dilli Don ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDilli Don ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Dilli Don Bilgileri

Burası İstanbul, Ümraniye. Bütün yoksunluklar yoksulluklara rağmen, bir zamanlar gökkuşağı renginde yağardı yağmurlar. Yıkanırdı yer gök o renklerle. Bir uçtan diğer uca boyanırlarken, tek bir iz kalmazdı yaşanmış acılardan, caddeler sokaklarda da. Düş uykularıydı o mağaza vitrinleri bile. Uzaktan bakar olsak da bir diğer özenirliğiydiler yaşamın. Ya şimdi? Siyaha bulanık o vitrin camlarında asılı güneş alığı, kan kirlisi gazeteler hangi tarihten kalma? Acılarım mabet artık. Onlarda bulacağımı umuyorum aradıklarımı; Asıl kendimi. Ey dünya ağla, benimle ağla. Sönsün, yeryüzünün yangınları sönsün sonsuza dek!

Kitap Adı : Dilli Don
Yayın Tarihi : 25.03.2019
Yazar : Nalan Türkeli
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 188
ISBN : {isbn}

Dilli Don Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dilli Don indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Dilli Don Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Nalan Türkeli olan Dilli Don kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Dilli Don Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Dilli Don Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Dilli Don kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Dilli Don Google Drive İle PDF İndir

Dilli Don Yandex Disk İle PDF İndir

Dilli Don Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel