Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Pdf İndir *Ücretsiz

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Pdf İndir – Din Dersleri / Muhtasar İlmihal PDF Kitap İndir

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDin Dersleri / Muhtasar İlmihal ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Bilgileri

“İzmirli İsmail Hakkı’nın elinizdeki Din Dersleri isimli eseri ilk baskısını Cumhuriyetin ilan edildiği yıl gerçekleştirmiştir. Bu itibarla Cumhuriyet döneminin ilk din dersi kitaplarından biri belki de ilki olma vasfını haizdir. 1927 yılında gerçekleştirilen ikinci baskıda eserin lise talebelerine yönelik olduğu kaydı da eklenerek muhatap kitlesi tam olarak ilan edilmiştir. Eser, klasik anlamda ilm-i hâl literatürünün bir örneği olarak anılabilecek bir muhtevadadır. Her ne kadar kaleme alındığı dönemde talebelere yönelik bir metin olarak düşünülmüşse de bugün hemen herkese hitap eden bir muhtevadadır. Çünkü hem ilm-i hâl bilgisi herkesin ihtiyacı olan bilgileri ihtiva etmekte ve daima hatırlanma lüzumunu hissettirmekte hem de dinî hayat ve bilgi birikiminde meydana gelen değişim ve sapmalar, ilm-i hâl düzeyindeki dini bilginin daha geniş kitlelerin muhtaç olduğu bir durum oluşturmaktadır.”

Kitap Adı : Din Dersleri / Muhtasar İlmihal
Yayın Tarihi : 30.11.2021
Yazar : İsmail Hakkı (İzmirli)
Yayın Evi : ÇİZGİ KİTABEVİ
Sayfa Sayısı : 144
ISBN : {isbn}

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Din Dersleri / Muhtasar İlmihal indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Kitabı Hakkında Bilgiler

ÇİZGİ KİTABEVİ çıkarmış olduğu yazarı İsmail Hakkı (İzmirli) olan Din Dersleri / Muhtasar İlmihal kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. ÇİZGİ KİTABEVİ ait olan Din Dersleri / Muhtasar İlmihal kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Google Drive İle PDF İndir

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Yandex Disk İle PDF İndir

Din Dersleri / Muhtasar İlmihal Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel