Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Pdf İndir *Ücretsiz

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Pdf İndir – Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! PDF Kitap İndir

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDoğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Bilgileri

Arıların sayısı gün geçtikçe azalıyor! Arıları nasıl koruyabiliriz?
Defne ile arkadaşı Petek, o yıl kasabalarındaki arıların azaldığını öğrendiler. Arılar olmazsa o lezzetli çilekler, armutlar domatesler, ballı çörekler de olmazdı. Peki, nereye gitti bu arılar? Onları kurtarmak için neler yapabiliriz? Defne, çevresindekileri bilgilendirmeye karar verdi. Sen de Defne’ye katıl ve arıları nasıl koruyabileceğini keşfet!
“Çocuğunuzun erken yaşta çevre bilinci edinmesi, daha temiz bir gelecek için büyük önem taşıyor. Arıları Koruyalım! çevre duyarlığına sahip bireylerin yetişmesi için çok faydalı olacaktır.”
Dr. Jess French – Cbeebies programı

Kitap Adı : Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım!
Yayın Tarihi : 13.04.2022
Yazar : Janey Louise Jones
Yayın Evi : TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 32
ISBN : {isbn}

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Kitabı Hakkında Bilgiler

TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Janey Louise Jones olan Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI ait olan Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Google Drive İle PDF İndir

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Yandex Disk İle PDF İndir

Doğa Dostu Defne / Arıları Koruyalım! Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel