Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Pdf İndir *Ücretsiz

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Pdf İndir – Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları PDF Kitap İndir

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Bilgileri

Artvin’den Ankara’ya doğru sıyrılıp gelen bir hikâyedir bu. Hayatı avuçlarının içinde tutmaya çok küçük yaşta karar vermiş birinin, babamın hikâyesi. Seçtiği yolculuğa eşlik eden, rast gelen, yoldaşı olan dostlarını, dostça anlattı babam bu kitapta. İlk maaşını veren Nusret Uzgören’i, elbise dolabından çıkan Atatürk’ü, felsefe yaptığı Veysel Öngören’i, Boyabat’ta rakı içtiği Ahmet Muhip Dıranas’ı anlattı. Kahkahalarla güldüğü Ali Özoğuz’u, seslerinin önünde yerlere kadar eğildiği Behiye Aksoy’u, Abdullah Yüce’yi, Ruhi Su’yu, Müzeyyen Senar’ı, asker arkadaşı Ferit Edgü’yü, öğretmeni gibi gördüğü Şahap Sıtkı’yı, iyi resim çizer dediği Metin Altıok’u, sol yumruğunu öptüğü Hasan Hüseyin Korkmazgil’i, kadim dostu Salih Kalyon’u anlattı. Ümit Yaşar Oğuzcan’ı, Fikret Otyam’ı, Altan Erbulak’ı, Yıldırım Önal’ı, Nezihe Meriç’i, Salim Şengil’i, Mümtaz Sevinç’i unutmadı. Sayıp döktü, inci tanesi gibi hatıralarını. Ve daha nice inciler döküldü ceplerinden. Sözün kısası gökten üç elma düştü. Biri anlatana, biri yazana, biri de okuyana.

Kitap Adı : Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları
Yayın Tarihi : 03.02.2020
Yazar : İlkay Altıntaş
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 248
ISBN : {isbn}

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı İlkay Altıntaş olan Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Google Drive İle PDF İndir

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Yandex Disk İle PDF İndir

Dostça İlhan Bir Meyhanecinin Anıları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel