Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Pdf İndir *Ücretsiz

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Pdf İndir – Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) PDF Kitap İndir

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Bilgileri

Dünyanın Merkezine Seyahat‘e “SEN de OKU” dokunuşu…

Jules Verne’in çığır açan klasiği Dünyanın Merkezine Seyahat, çevirileriyle tanıdığımız Ümit Mutlu’nun sözcüklerinde yeniden hayat buluyor; özenli bir edisyonla “SEN de OKU Klasikler” koleksiyonundaki yerini alıyor.

Fantezi ve bilimkurgu edebiyatının kilometre taşlarından sayılan eser, dâhice kurgusu ve parmak ısırtan betimlemeleriyle bir buçuk asırdır her yaştan okura “sinemasal” düşler yaşatmayı sürdürüyor. 

Geçmiş efsaneleri bir pusulanın ucuna takıp insanlığın en büyük hayallerinden birini gerçek kılan bu sürükleyici anlatı; sönmüş bir yanardağın kraterinden okyanus tabanına ve hatta gizemli dehlizlere uzanan serüveniyle, yer bilimlerini ve mühendisliği tekrardan tanımlıyor. 
 
Çekingen bir genç, bilim âşığı bir jeoloji profesörü, parçalanmış bir el yazması kitap ve Runik harflerle şifrelenmiş bir mesaj…   

Axel, eksantrik amcası Otto Lidenbrock’un bir türlü üstesinden gelemediği şifreyi çözdüğünde, birkaç gün sonra çıkacakları seyahatin, hayatlarının seyrini nasıl değiştireceğini hayal bile edemezdi. On altıncı yüzyılda yaşamış simyacı Arne Saknussemm’den geriye kalan bir mesaj, dünyanın merkezine nasıl ulaşılacağına dair tüm ayrıntıları tarif ediyordu. Bahsi geçen seyahati bu İzlandalı simyacı da yapabildiğine göre yazılanlar gerçekti ve Profesör Otto’yu artık kimse durduramazdı! İlk durakları Reykavik oldu. Orada, kendilerine rehberlik edecek Hans’la yolları kesişti. Üç maceraperest, İzlanda’dan dünyanın merkezine doğru yol alırken, başlarından geçen talihsiz olaylar ve karşılarına çıkan doğaüstü canlılar bile onları hedeflerinden alıkoymaya yetmeyecekti. Her şeyi göze almışlardı çünkü; hem de eve geri dönememe pahasına…

Dünyanın Merkezine Seyahat‘in bu yeniden anlatımı; yer kabuğunun altında, kaya katmanlarının derinlerinde akıp giden bir serüvenin parçası olmak isteyen çocukların ve bilimkurgu klasiklerine tutkun yetişkin okurların hafızlarında yer edecek, nefes kesici bir kitap!

“Gelecek, bizim için hâlâ meçhuldü. İnsanlık içinse tam bir muamma…”

Kitap Adı : Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler)
Yayın Tarihi : 08.02.2022
Yazar : Ümit Mutlu
Yayın Evi : TUDEM YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 120
ISBN : {isbn}

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Kitabı Hakkında Bilgiler

TUDEM YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ümit Mutlu olan Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. TUDEM YAYINEVİ ait olan Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Google Drive İle PDF İndir

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Yandex Disk İle PDF İndir

Dünyanın Merkezine Seyahat (Sen de Oku Klasikler) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel