Dur More İsrafil Pdf İndir *Ücretsiz

Dur More İsrafil Pdf İndir – Dur More İsrafil PDF Kitap İndir

Dur More İsrafil ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDur More İsrafil ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Dur More İsrafil Bilgileri

“Bayramın ikinci günü kıyamet kopacak ve bütün kötüler ölecek. Annemi öldüren sizler de öleceksiniz!”
 
1987 yılının Kurban Bayramı’na birkaç gün kala Cerrahpaşa Hastanesi’nde doğan, doğar doğmaz da konuşan mübarek Sakallı Bebek Hazretleri’nin bu sözleriyle kıyametin kapısı güm güm çalınmaya başlamıştı bile. Ama çoğunuz yine gaflet uykusundaydınız. Bir dolu alametin o kapıyı önceden usul usul tıklattığını göremediğiniz gibi bunu da göremediniz. Az kalsın yeryüzünün içi dışına çıkacaktı. Dağlar birbirine vurulacak, gök çatlayacak, güneş sönecekti.
Hepiniz ölecek, yok olacaktınız. Sonra mahşerde uyanıp yalın ayak, başıkabak toparlanacak; çepeçevre cehennemle kuşatılmış bir halde boğazınıza kadar tere batacaktınız. Sonra da yallah o cehennemin içine, cazır cazır yanmaya! Ben olmasaydım… Ben de uyusaydım…
 
Peşin peşin söyleyeyim: Yalanı, dolanı hiç sevmem. Öyle kurusıkı sallayayım, şişinip övüneyim yok bende. O yüzden olanı biteni dosdoğru anlattım.
Değil mi Aguş Aga?
“Dogri bre Sülo. Olmayaydin sen, az kaldi üfleydi İsrafil boriyi!”     

Kitap Adı : Dur More İsrafil
Yayın Tarihi : 02.07.2020
Yazar : Bülent Sabırlı
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 177
ISBN : {isbn}

Dur More İsrafil Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Dur More İsrafil indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Dur More İsrafil Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Bülent Sabırlı olan Dur More İsrafil kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Dur More İsrafil Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Dur More İsrafil Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Dur More İsrafil kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Dur More İsrafil Google Drive İle PDF İndir

Dur More İsrafil Yandex Disk İle PDF İndir

Dur More İsrafil Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel