Duruş Pdf İndir *Ücretsiz

Duruş Pdf İndir – Duruş PDF Kitap İndir

Duruş ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDuruş ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Duruş Bilgileri

Sende başkası, ihtiyacının yücelttiği kadar vardır.
 
Sendeki o, o değildir, eksik yanın, sancın, ihtiyacın, yaşanmamışlığındır.
 
O sende bir gölge bırakır, sen o gölgeyi seversin.
 
O gölge, senin için aslından daha güzeldir.
 
Aşkta bulunduğun yer aslında ‘Duruş’undur. Deneyimsizliği nedeniyle duygularının içerisinde yalnızlığıyla boğuşan bir adam sonunda ‘Duruş’unu bulabilecek miydi? Peki kaybettiği aşkını geri getirebilecek bir büyü var mıydı? O büyüyü kendisi de yapabilecek miydi? Hayatının bütün temeline oturttuğu hayalindeki aşkına kavuşabilecek miydi? Bu nasıl bir duygu fırtınasıydı? Bu nasıl bir fenomendi? Bir insan aklı nasıl bir kişide saplanıp kalabilirdi? Bunun bir matematiği olmalıydı. Evrenin her alanı matematikle doluydu. Başına gelen bu fenomenin de bir matematiği olmalıydı.

Kitap Adı : Duruş
Yayın Tarihi : 23.06.2020
Yazar : The Laster
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 238
ISBN : {isbn}

Duruş Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Duruş indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Duruş Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı The Laster  olan Duruş kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Duruş Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Duruş Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Duruş kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Duruş Google Drive İle PDF İndir

Duruş Yandex Disk İle PDF İndir

Duruş Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel