Düşkünler Pdf İndir *Ücretsiz

Düşkünler Pdf İndir – Düşkünler PDF Kitap İndir

Düşkünler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDüşkünler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Düşkünler Bilgileri

Sadri Ertem’in Düşkünler adlı bu romanında, aristokrat bir ailenin Tanzimat sonrası çöküş öyküsü anlatılır. Bir ailenin iki kuşağı üzerine odaklanılan romanda; tüm etik değerleri yitirmiş bireyler, maddi kazancından başka bir şey tanımayan çıkarcı kimseler, cinsel arzularının oyuncağı olmuş kadın ve erkekler trajikomik öyküleriyle arzıendam eder. Düşkünler’i okurken büyük krizler yaşayan bir toplumda tüm değerlerini yitiren bir zümrenin acıklı hâllerine, bireyin ve toplumun karanlık taraflarına şahit olacaksınız.
“Düşkünler, tek bir olumlu kişi yansıtmamasıyla, benzeşi romanlar arasında özel bir tercihe sahiptir…”
-Selim İleri
 
“Düşkünler, Tanzimat’ın ortaya attığı takma, uydurma aristokrasinin otopsi masasından alınmış fotoğraflarıdır. Onda canlının güzelliği değil; ölümün, hastalığın neşter altındaki soluk benizli kadavraları gülümser, konuşur.”

-Sadri Ertem
 

Kitap Adı : Düşkünler
Yayın Tarihi : 05.01.2022
Yazar : Sadri Ertem
Yayın Evi : KAPRA YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 184
ISBN : {isbn}

Düşkünler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Düşkünler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Düşkünler Kitabı Hakkında Bilgiler

KAPRA YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Sadri Ertem olan Düşkünler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Düşkünler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Düşkünler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPRA YAYINCILIK ait olan Düşkünler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Düşkünler Google Drive İle PDF İndir

Düşkünler Yandex Disk İle PDF İndir

Düşkünler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel