Düşüşten Sonra Pdf İndir *Ücretsiz

Düşüşten Sonra Pdf İndir – Düşüşten Sonra PDF Kitap İndir

Düşüşten Sonra ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenDüşüşten Sonra ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Düşüşten Sonra Bilgileri

“BURCU: Pişmanlıklarınızı çok düşündünüz mü hastanede?
SELİM: Düşünmeden pişmanlıklar gelip tokat attılar. Biri bitiyor, diğeri başlıyor. Hâlâ da öyle. Tam uykuya dalarken veya uyanınca, televizyona bakarken… Ama değiştiremiyor insan hiçbir şeyi.”
 
Kaygılar ortasında yaşama tutunmaya çalışan bir anlatı…
 
Selim İleri hastane ve hastane sonrası günlerini en iyi bildiği şeyle, edebiyatla sorguluyor. Tek bir anla değişen küskün, örtük hayatına bakarken kırgınlıklarını, pişmanlıklarını, mutluluklarını, incittiklerini bir bir gözünün önüne getiriyor.
 
Düşüşten Sonra, çok sevilmiş bir yazarın alabildiğine yorgun iç dünyasını açıklıkla sunduğu bir kitap. Bu gizlisiz saklısız iç dökümünde insanlığın zaafları, acıları, düşbozumları, yitik sevinçleri içtenlikle dile getiriliyor.
 
“Akşama az kaldı. Akşam uzun koridorlarda hastalar tek başlarına. Akşamla birlikte yarını bekleyeceğim: Yarın yine gelecekler mi? Hep yarın! Hep yarın olsun! Yarın olsun! Belki yine gelirler…”

Kitap Adı : Düşüşten Sonra
Yayın Tarihi : 08.11.2021
Yazar : Selim İleri
Yayın Evi : EVEREST YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 245
ISBN : {isbn}

Düşüşten Sonra Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Düşüşten Sonra indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Düşüşten Sonra Kitabı Hakkında Bilgiler

EVEREST YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Selim İleri olan Düşüşten Sonra kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Düşüşten Sonra Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Düşüşten Sonra Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. EVEREST YAYINLARI ait olan Düşüşten Sonra kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Düşüşten Sonra Google Drive İle PDF İndir

Düşüşten Sonra Yandex Disk İle PDF İndir

Düşüşten Sonra Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel