Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Pdf İndir *Ücretsiz

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Pdf İndir – Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler PDF Kitap İndir

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEdebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Bilgileri

Nükte…
Bir olay, kişi, durum üzerine, zekâ inceliğine, bilgi birikimine dayanan, vurucu, çarpıcı, kısa ve anlamlı bir şekilde, insanı tebessüm ettiren söz sanatı. Tarih boyunca bu sanatın incelikleri, örnekleri sergilendi. Kimi yılları, asırları aştı, günümüze kadar ulaştı. Dilden dile dolaştı hatta deyim oldu çıktı…
 
Edebiyat ve kültür tarihimizde, Nasreddin Hoca dâhil Fuzûlî’den Nef’î’ye, Şair Fıtnat Hanım’dan Ahmed Mithat Efendi’ye, Halid Ziya’dan Nazım Hikmet’e, Neyzen Tevfik’ten Necip Fazıl’a ve günümüzde hâlen hayatta olan pek çok isme kadar uzanan uzun soluklu bir “nükte” geçmişimiz var. Taşlama, ironi, kinaye yüklü yüzlerce nükte, zaman içerisinde onlarca farklı eserde anekdotlar şeklinde aktarılmıştır.
 
Mehmet Nuri Yardım, ince eleyip sık dokuyarak iki yüzden fazla şair, müzisyen, devlet adamı, yazar ve düşünürün hayatından nükteli anları, onlardan damlayan söz incilerini derleyip bu eserde bir araya getirdi.
 
Edebiyat ve kültürümüzü başka yönden sevmek için
bir rehber.

Kitap Adı : Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler
Yayın Tarihi : 02.12.2021
Yazar : Mehmet Nuri Yardım
Yayın Evi : KAPI YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 416
ISBN : {isbn}

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Kitabı Hakkında Bilgiler

KAPI YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Mehmet Nuri Yardım olan Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. KAPI YAYINLARI ait olan Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Google Drive İle PDF İndir

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Yandex Disk İle PDF İndir

Edebiyatımızın Güleryüzü / Osmanlı’dan Günümüze Kültür-Sanat ve Latifeler Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel