Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Pdf İndir *Ücretsiz

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Pdf İndir – Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) PDF Kitap İndir

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Bilgileri

Bu kitabın yazarları, aynı isimli kitaplardaki geleneksel ölçme ve değerlendirme içeriğini yalın, anlaşılır, ezberden uzak biçimde ve örneklerle zenginleştirerek sunmayı ve ölçme ve değerlendirme bilim alanındaki gelişmeleri referans alan bölümler kaleme alıp, bunları geleneksel içerikle bütünleştirmeyi amaçlamışlardır. Böylece, öğretmen adaylarının sadece öğrenimleri sırasında değil, öğretmen olarak göreve başladıklarında da sürekli başvuracakları, öğretmenlerin yanı sıra öğretim elemanlarının da ölçme ve değerlendirme süreçlerini iyileştirmek için kullanacakları bir kaynak ortaya çıkarılmıştır. Temel kavramlar, ölçülen özellikler, ölçme araçlarının temel nitelikleri, ölçme araçları, istatistiksel yöntemler, değerlendirme – not verme ve madde analizi ile test geliştirme temel başlıklarından oluşan geleneksel ölçme ve değerlendirme içeriğinin, farklı bir bakış açısı ve içerikle ele alındığı görülebilir. Bunun yanında kitabı muadillerinden ayıran bilişsel alan taksonomileri, e-değerlendirme, durum belirleme, uluslararası izleme araştırmaları, üst düzey düşünme becerilerinin ölçülmesi ve güzel sanatlarda performans değerlendirme uygulamalarına yönelik yenilikçi içeriklerin her biri için de son derece özgün bölümler kaleme alınmıştır. Böylece, sunuşta Prof. Dr. Selahattin Gelbal Hocamızın da dediği gibi, “klasik ve modern ölçme uygulamalarını bir araya getiren bir kitap” ortaya konulmuştur. Elbet bu kitap sürekli gelişecek ve yenilenecektir. Bunun için sizlerden alacağımız geri bildirimler son derece önemli olacaktır.

Kitap Adı : Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin)
Yayın Tarihi : 03.01.2022
Yazar : Kolektif
Yayın Evi : NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK
Sayfa Sayısı : 448
ISBN : {isbn}

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Kitabı Hakkında Bilgiler

NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK çıkarmış olduğu yazarı Kolektif  olan Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK ait olan Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Google Drive İle PDF İndir

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Yandex Disk İle PDF İndir

Eğitimde Ölçme ve Değerlendirme (Edit. Murat Doğan Şahin) Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel