El-Va’du’l-Hak Haksöz Pdf İndir *Ücretsiz

El-Va’du’l-Hak Haksöz Pdf İndir – El-Va’du’l-Hak Haksöz PDF Kitap İndir

El-Va’du’l-Hak Haksöz ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEl-Va’du’l-Hak Haksöz ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

El-Va’du’l-Hak Haksöz Bilgileri

‘Özgürlük ve kölelik, zenginlik ve fakirlik, güçlülük ve zayıflık, gelip geçici şeylerdi, bu hususların insanları birbirine karşı ayrıcalıklı konuma getirme, efendiler ve köleler var etme gibi bir işlevleri yoktu.’

‘İnsanlar, hayırla ve güzellikle ve sorumluluk bilinciyle ayrıcalık kazanırlardı. İnsanların yönetici olmaları; doğuştan gelen ya da mirasla devralınan bir yolla değil, halkın hoşnutluğu, onlara karşı olan güveni ve bağlılıkları sebebiyleydi.’

‘Bu yolla işbaşına gelen yöneticiler, helal ve haramın, iyilik ve güzelliğin, hayır ve şerrin açıkça beyan edildiği ilahi bir emirle tebaalarını yönetirler. Atalarından devraldıkları örf ve adetlerine yahut eskilerin yontenleriyle değil…’

İşte yeryüzünün Mustazaf ve köleleri birbirleriyle karşılaştıklarında ve baş başa kaldıklarında bunları konuşuyorlar, birbirlerine bunları anlatıyor, bu hususları öne çıkarıp, bu hakikatlari birbirlerine savsiye ediyorlardı.

Bütün bu konuşmalardan dolayı, bir gün… Kureyş eşrafını şiddetli bir korku sardı… Adeta çılgına döndüler, alevi herşeyi yakıp kavuracak bu koru söndürmek için var gücüyle harekete geçtiler.

Kitap Adı : El-Va’du’l-Hak Haksöz
Yayın Tarihi : 01.01.2009
Yazar : Taha Hüseyin
Yayın Evi : RAĞBET YAYINLARI-KAMPANYA
Sayfa Sayısı : 224
ISBN : {isbn}

El-Va’du’l-Hak Haksöz Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde El-Va’du’l-Hak Haksöz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

El-Va’du’l-Hak Haksöz Kitabı Hakkında Bilgiler

RAĞBET YAYINLARI-KAMPANYA çıkarmış olduğu yazarı Taha Hüseyin olan El-Va’du’l-Hak Haksöz kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

El-Va’du’l-Hak Haksöz Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için El-Va’du’l-Hak Haksöz Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. RAĞBET YAYINLARI-KAMPANYA ait olan El-Va’du’l-Hak Haksöz kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

El-Va’du’l-Hak Haksöz Google Drive İle PDF İndir

El-Va’du’l-Hak Haksöz Yandex Disk İle PDF İndir

El-Va’du’l-Hak Haksöz Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel