Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Pdf İndir – YILMAZ BASIM Pdf İndir

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Pdf İndir – Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği PDF Kitap İndir

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEmrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Bilgileri

Millî Mücadele ve Cumhuriyetin kurucu kadrosu içinde yer alan Mustafa Kemal Atatürk, Ali Fuat Cebesoy, Kâzım Karabekir, Refet Bele, Rauf Orbay, İsmet İnönü gibi dönemin siyasi ve askeri şahsiyetleri Osmanlı Devleti’nin son döneminde yetişmiş, bir imparatorluğun ellerinden kayıp gidişini her cephede yaşadıkları ağır travmalarla görmüş, bir büyük yangının küllerinden yeni bir Türk devleti çıkarmayı başarabilmiş tecrübeli insanlardır.
Bu insanlar arasında gerek Millî Mücadele gerekse sonrasında devletin kuruluşu ve yapılandırılması sırasında izlenecek yol ve yöntem ile bunların zamanlaması konularında zaman zaman görüş ayrılıkları olmuştur. Bunlar da doğaldır. Karabekir Paşa da bu nedenlerle Atatürk’le ters düşmüştür.
Fakat Kâzım Karabekir, Mustafa Kemal Atatürk’ün “alternatifi” değildir. Bu iki isim birbirlerinin “düşmanı” da değildir. Karabekir Paşa, 1919’un o en zorlu günlerinde “Emrinizdeyim Paşam!” diyerek askerlikten istifa eden Mustafa Kemal Paşa’ya destek verirken de, muhalefete düştüğü zor zamanlarda da samimi ve dürüst davranmıştır. Mustafa Kemal Paşa da onun için, TBMM’nde yaptığı bir konuşmada birçok övücü söz söyledikten sonra “tarihe geçecek onun yaptığı şeyler” demiştir.

Kitap Adı : Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği
Yayın Tarihi : 01.08.2015
Yazar : Ali Güler
Yayın Evi : YILMAZ BASIM
Sayfa Sayısı : 176
ISBN : {isbn}

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Kitabı Hakkında Bilgiler

YILMAZ BASIM çıkarmış olduğu yazarı Ali Güler olan Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. YILMAZ BASIM ait olan Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Google Drive İle PDF İndir

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Yandex Disk İle PDF İndir

Emrinizdeyim Paşam – Kazım Karabekir Soyu, Ailesi, Ata Yurdu ve Kişiliği Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel