Eşiklerde Pdf İndir *Ücretsiz

Eşiklerde Pdf İndir – Eşiklerde PDF Kitap İndir

Eşiklerde ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEşiklerde ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Eşiklerde Bilgileri

Bildikçe, şahit oldukça, yaşadıkça daha da büyüyor dudaklarındaki gülümseme. Görmediğin orada olduğunu bile bilmediğin bir eşik var. Atlayıvermişsin haberin yok.
 
Acı da bir yere kadar, keder de…
 
Yapmaz dediğin yapmış, kıvırma payın kalmamış, kendi kendini kandır yine diyeceğim, imkânı yok. Göz görmüş, gönül ne yapsın?
Dünyanın en yalnız insanı senmişsin gibi hissetme hakkın var.
Kullanacaksın tabi.
 
Küseceksin, sadece ona değil, herkese.
 
Alıp başımı gideyim buralardan diyeceksin, dilini bilmediğin sıcak iklimlerde, tadını bilmediğin içkiler içeceksin gün batımlarında. Sizin oralarda olmayan yaprağı bol bir ağaca dökeceksin içini, dalgaların sesini dinlerken uyuya kalacaksın.
 
Gözlerini açtığında hala gece olacak.
 
Yıldızlı karanlık örtmüş üzerini, yorgan olmuş, saklamış.
 
Ağlayacaksın yine!
 
Aman ben de ne sulu göz oldum diye gülmeye başlayacaksın. Koluna sileceksin burnunu, ayak parmaklarına takılmışken gözlerin, geçmiş güzel bir gün gelecek aklına.
 
Tekrar ağla bence de!
 
O ferahlama anına, geçmişten şimdiki zaman dönüşe ve değmezmiş diye başlayan tüm cümlelere ‘eşik’ diyelim mi?

Kitap Adı : Eşiklerde
Yayın Tarihi : 09.12.2020
Yazar : Ali Gülcü
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 171
ISBN : {isbn}

Eşiklerde Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Eşiklerde indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Eşiklerde Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ali Gülcü olan Eşiklerde kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Eşiklerde Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Eşiklerde Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Eşiklerde kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Eşiklerde Google Drive İle PDF İndir

Eşiklerde Yandex Disk İle PDF İndir

Eşiklerde Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel