Eve Dönüş Pdf İndir *Ücretsiz

Eve Dönüş Pdf İndir – Eve Dönüş PDF Kitap İndir

Eve Dönüş ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEve Dönüş ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Eve Dönüş Bilgileri

Zamana karşı yarış başladı!
 
Ailesiyle birlikte bir süredir küçük bir adada yaşayan Ege, deniz kıyısında dolaşıp kuşları, su samurlarını, denizaslanlarını ama en çok da orkaları seyretmeyi çok sever. Annesiyle babası birkaç günlüğüne şehre gidince adada büyükbabasıyla kalan Ege bir sabah sahilde dolaşırken karaya vurmuş minik bir orka görür. Bu Ege’nin Oreo adını verdiği yavru orkadır. Oreo önceki günkü fırtınada karaya vurmuş, sular çekilince de kayalıklarda sıkışıp kalmıştır. Suların tekrar yükselmesine sekiz saatten fazla bir zaman vardır ve birileri yardım etmezse Oreo sıcak güneşin altında susuzluğa uzun süre dayanamayacaktır. Oreo’ya yardım etmek için kolları sıvayan Ege ile büyükbabasının zamana karşı yarışı başlamıştır.

Kitap Adı : Eve Dönüş
Yayın Tarihi : 15.10.2020
Yazar : D. Eric Walters
Yayın Evi : BEYAZ BALİNA YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 80
ISBN : {isbn}

Eve Dönüş Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Eve Dönüş indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Eve Dönüş Kitabı Hakkında Bilgiler

BEYAZ BALİNA YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı D. Eric Walters olan Eve Dönüş kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Eve Dönüş Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Eve Dönüş Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. BEYAZ BALİNA YAYINLARI ait olan Eve Dönüş kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Eve Dönüş Google Drive İle PDF İndir

Eve Dönüş Yandex Disk İle PDF İndir

Eve Dönüş Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel