Eylüle Kadar Pdf İndir *Ücretsiz

Eylüle Kadar Pdf İndir – Eylüle Kadar PDF Kitap İndir

Eylüle Kadar ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEylüle Kadar ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Eylüle Kadar Bilgileri

EYLÜLE KADAR, Doğu Karadeniz’in denize bakan bir köyünde, kan bağına dayalı akrabası bulunmayan, tek bir hanede babasız büyüyen dört çocuğun en küçüğü olan Sinan’ın, 1972 yılının son çeyreğinde yatılı öğretmen okulunu kazanıp Artvin’e gitmesiyle başlayan hikâyesidir.
 
Çocukluğunun geçtiği Trabzon’dan sonra, Artvin’de kendini ideolojik fikir hareketlerinin ve öğrenci olaylarının içinde bulan Sinan’ın Çanakkale’ye sürgün edilmesiyle yoğunlaşarak artan zorlu mücadelesi, 12 Eylül 1980 ihtilali sabahına kadar sürer.
 
Sisteme karşı yürüttükleri kavgada gençlik örgütlerinin sosyal ve siyasal yapılanmalarında yer alan, çocuk denilebilecek yaşlarda girdikleri bu kavgayı sürdürürken çocukluklarını yaşamayan, gençliklerini yaşamayı ise erteleyen, fikir ayrılıkları yüzünden sevdalarını yüreklerine gömüp yaşadıkları kalp acılarını sevdiklerine açıklayamayan nice Sinanlar yer alır “kayıp kuşak” diye de adlandırılan bu kuşakta…
 
Eylüle Kadar’da, milliyetçilerinin olduğu gibi devrimcilerin de kendi yaşlarına bakmadan ülkeyi yönetmeye talip oldukları, ancak bunu gerçekleştirmek isterken kavgaların silahlı çatışmalara dönüştüğü bir dönemin ve bu döneme adını yazdıran bir kuşağın (yetmiş sekiz kuşağı) hikâyesi anlatılır.

Kitap Adı : Eylüle Kadar
Yayın Tarihi : 12.04.2019
Yazar : Ertuğrul Özgün
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 256
ISBN : {isbn}

Eylüle Kadar Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Eylüle Kadar indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Eylüle Kadar Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Ertuğrul Özgün olan Eylüle Kadar kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Eylüle Kadar Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Eylüle Kadar Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Eylüle Kadar kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Eylüle Kadar Google Drive İle PDF İndir

Eylüle Kadar Yandex Disk İle PDF İndir

Eylüle Kadar Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel