Eylül’le Büyümek Pdf İndir *Ücretsiz

Eylül’le Büyümek Pdf İndir – Eylül’le Büyümek PDF Kitap İndir

Eylül’le Büyümek ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEylül’le Büyümek ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Eylül’le Büyümek Bilgileri

“Eylül’le Büyümek” sadece bir kitap ismi değildir. Bu ibare, bir hayatı tanımlar aslında. Belki de birçok hayatı… “Eylül” sadece bir ay adı değildir bizim için… 1980 ise sadece bir yıl değildir. Öncesi ve sonrasıyla hepimizin kişiliğini şekillenmiş bir atmosferdir.
Bu kitabın yazarı Hüseyin Yavuz, gerçekten “Eylül” merkezli büyümüştür. “Aman başına bir şey gelmesin” denerek üzerine titrenilen yaşlardayken “Eylül” ile tanışmış; çocukluğunu da, ilk gençliğini de “Eylül” ile harmanlamak zorunda kalmış ve böyle büyümüştür.
Kurşun yarasıyla yattığı hastane odasında şekerpare yerse iyileşeceğini sanacak kadar çocuk, yaralarına acımasızca parmak sokulacak kadar da büyüktür.
İstanbul’da çalmadık kapı bırakmadığı halde 15 yaşındaki çocuğundan haftalarca hiç haber alamayan artık “öldürülüp bir köşeye atıldığını” düşünen babasının, büyük oğlunu ziyarete gittiği cezaevi görüş kabininde sürpriz bir şekilde karşısına çıkan küçük oğluna ilk tepkisi “nerdesin sen eşşoğleşek!” şeklinde olacaktır. İşte bu kadar da insani bir hikâyenin sahibidir Hüseyin Yavuz.
Bu insani öyküyü, o yılların en sıcak bölgelerinde geçirmiş bir çocuğun tanıklığıyla okuyacaksınız. Yunanistan iç savaşından miras anılarla birlikte…
Edebi kaygılarla değil insani duyarlılıklarla yazılmış bu satırlar, daima özgün ve ilgi çekici yerini koruyacaktır diye düşünüyorum.
 
Hüseyin Irmak

Kitap Adı : Eylül’le Büyümek
Yayın Tarihi : 16.04.2020
Yazar : Hüseyin Yavuz
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 116
ISBN : {isbn}

Eylül’le Büyümek Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Eylül’le Büyümek indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Eylül’le Büyümek Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Hüseyin Yavuz olan Eylül’le Büyümek kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Eylül’le Büyümek Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Eylül’le Büyümek Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Eylül’le Büyümek kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Eylül’le Büyümek Google Drive İle PDF İndir

Eylül’le Büyümek Yandex Disk İle PDF İndir

Eylül’le Büyümek Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel