Ezik Ölü Pdf İndir *Ücretsiz

Ezik Ölü Pdf İndir – Ezik Ölü PDF Kitap İndir

Ezik Ölü ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEzik Ölü ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ezik Ölü Bilgileri

Arafta kalan Rosel, bir ölü müydü, yoksa bir yaşayan mıydı? Bu sorunun cevabını ne kendi ne de bir başkası biliyordu…

Yıllarca çektiği babasızlığın yokluğunu, şu cümlelerle hayal edebiliyordu:

“Bir babanın sarılışı, kışın yere düşen ilk kar tanesi, bahar geldiğinde o karların arasından ilk patlak veren tohumun azmiydi. Bir babanın güvenli kolları, güneşin ruhu gevşeten sıcaklığı, sonbaharın göz kamaştıran renk cümbüşüydü. Annesinin taştan göğsünden başka bir şeyin tadını bilmeyen birine göre baba, yaşamam için içime üflenen nefesten daha kutsal bir hediyeydi.”

Rosel bu araftan kurtulup babasını bulabilecek miydi? Ait olduğu yer neresiydi?

Kitap Adı : Ezik Ölü
Yayın Tarihi : 15.12.2020
Yazar : Sıla Bal
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 366
ISBN : {isbn}

Ezik Ölü Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ezik Ölü indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ezik Ölü Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sıla Bal olan Ezik Ölü kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ezik Ölü Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ezik Ölü Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Ezik Ölü kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ezik Ölü Google Drive İle PDF İndir

Ezik Ölü Yandex Disk İle PDF İndir

Ezik Ölü Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel