Ezop Masalları Pdf İndir *Ücretsiz

Ezop Masalları Pdf İndir – Ezop Masalları PDF Kitap İndir

Ezop Masalları ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenEzop Masalları ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ezop Masalları Bilgileri

Bir eve fareler üşüşmüş. Bir kedi bunu haber almış, o eve gitmiş; artık fareleri birer birer tutup yiyormuş.

Fareler bakmışlar ki olacak gibi değil, hep yakalanıyorlar:
“Bari biz de deliğimizden çıkmayalım!” demişler.

Kedi işi anlamış, o da bir düzen kurmuş. Odada tahta bir takoz varmış, oraya tırmanmış, kendisini asıp ölü gibi öyle durmuş.
Farelerden biri delikten başını uzatıp bakmış, Kedi’yi o durumda görünce: “Kurnazlığına diyecek yok, dostum! Ama ne yalan söyleyeyim? Sen çuval olsan, ben gene yaklaşmam senin yanına!” demiş.

Aklı başında insanlar, birini deneyip de kötülüğünü anladılar mı, bir daha onun düzenine kapılmazlar.

Bu masal bize bunu öğretiyor.

Kitap Adı : Ezop Masalları
Yayın Tarihi : 25.12.2020
Yazar : Aisopos
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 108
ISBN : {isbn}

Ezop Masalları Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ezop Masalları indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ezop Masalları Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Aisopos  olan Ezop Masalları kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ezop Masalları Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ezop Masalları Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Ezop Masalları kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ezop Masalları Google Drive İle PDF İndir

Ezop Masalları Yandex Disk İle PDF İndir

Ezop Masalları Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel