Fatıma Pdf İndir *Ücretsiz

Fatıma Pdf İndir – Fatıma PDF Kitap İndir

Fatıma ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenFatıma ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Fatıma Bilgileri

´´Tüm acısını dudaklarında topladı da patlattı kan içinde ´anne´lerini…

Ağladı, haykırdı da Mereto´dan yankılandı sesi, Dicle´ye karışan gözyaşlarının arasından uyandı sanki Hasankeyf´in Hasan´ı. Gözyaşlarından içti de gebe kaldı ikizlerine bir kadın Sason Manastırı’nda…

Melek ağladı…

Ağlayarak uyandı…´´

´´ İnsan yaralarına bu kadar mı bağlı olur? Acıları insanın ana yurdu, gözyaşları da ana dili galiba. Şimdi işte dönüp dolaşıp acılarıma varıyorum . Vardıkça kanıyorum, kanadıkça hem azalıyorum hem var oluyorum. Bu kadar karmaşıklığın içinde kinime engel olamıyorum. Bu dünyada bana yapılan zulmün zalimden acısının çıkmasını görmek için yaşıyorum belki de. Ya da yaşıyor muyum? ´´

İki ülke , iki kimlik, iki hayat…

Dönüşlerin ardında bir yangın ve bir bebek…

Kitap Adı : Fatıma
Yayın Tarihi : 19.12.2019
Yazar : Sevcan Deniz Kesmen
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 148
ISBN : {isbn}

Fatıma Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Fatıma indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Fatıma Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Sevcan Deniz Kesmen olan Fatıma kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Fatıma Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Fatıma Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Fatıma kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Fatıma Google Drive İle PDF İndir

Fatıma Yandex Disk İle PDF İndir

Fatıma Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel