Feray 1 / Ay Işığı Pdf İndir *Ücretsiz

Feray 1 / Ay Işığı Pdf İndir – Feray 1 / Ay Işığı PDF Kitap İndir

Feray 1 / Ay Işığı ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenFeray 1 / Ay Işığı ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Feray 1 / Ay Işığı Bilgileri

Karanlığın çıkmazına sürüklenmiş bir kadın,
O karanlığa âşık bir adam…
Hapsolduğu karanlıktan kurtulmak için çırpınan bir kadın,
O karanlığın sebebi adam…
İkisi de bilinmezlikler içindeki yalanlarda boğulurken, inandıkları tek şey, kalplerinde ki sevgi. Adam kadının acısına âşık, kadın adamın merhametine…
 
Geçmiş öyle acımasızdır ki, nerede olursak olalım, hangi vakitte olursak olalım, hiçbir zaman peşimizi bırakmaz. Hele ki günahlarımız… Kefaretini ödemediğimiz bir hiçbir günahtan saklanamayız.
Umutlarım içimde can çekişiyordu. Kanadı açılmamış kuş misali gibi, en yüksek binanın çatısından uçmaya çalışıyorum, her defasında yerle bir olsam da pes etmiyorum. Ne kadar aldığım darbeler kanatsa da uçmaktan vazgeçmiyorum.
  
Ben, ayın yörüngesinde dolanan Ayla’ydım. Yamaç ise benim ışık kaynağım.                                      
Zifiri karanlığımın ay ışığı…

Kitap Adı : Feray 1 / Ay Işığı
Yayın Tarihi : 26.06.2020
Yazar : İrem Çakır
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 188
ISBN : {isbn}

Feray 1 / Ay Işığı Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Feray 1 / Ay Işığı indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Feray 1 / Ay Işığı Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı İrem Çakır olan Feray 1 / Ay Işığı kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Feray 1 / Ay Işığı Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Feray 1 / Ay Işığı Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Feray 1 / Ay Işığı kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Feray 1 / Ay Işığı Google Drive İle PDF İndir

Feray 1 / Ay Işığı Yandex Disk İle PDF İndir

Feray 1 / Ay Işığı Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel