Ferhat ile Şirin Pdf İndir *Ücretsiz

Ferhat ile Şirin Pdf İndir – Ferhat ile Şirin PDF Kitap İndir

Ferhat ile Şirin ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenFerhat ile Şirin ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ferhat ile Şirin Bilgileri

“Saki, sanma içimi hoş, leziz şarap eğler beni
Aşk meclisinde yârin lal dudağının hayali eğler beni

Gül yüzünden ayrı düştüm, gam dikeniyle bağrım kanar
şakıyan bir bülbülüm, aşkım böyle inletir beni

Arzun ile gönlüm doludur selvi boylum amma
Irmak gibi durmaz akar gözyaşlarım eğler beni”

Aşktı insanı yerle yeksan eden; en akıl almaz işleri yap-tırıp en imkânsız hikâyeleri yazdıran. Aşktı pervanenin yanmasına, deniz âşığı Butimar’ın susuzluktan terk-i diyar etmesine sebep… Var iken aşka tutulanlara değil, aşkı sebebiyle yok olanlara aitti aşk; zira yalnızca onlar anlayabilmişti, yalnızca onlar tadabilmişti… Ve onlardan kocaman bir bilinmezlik kaldı geriye…

Lâmi’î Çelebi’nin ustalık döneminde yazdığı ve aşk üzerine kaleme alınmış en çok bilinen eserlerin başında gelen Ferhat ile şirin, fantastik öğelerle zenginleştirilmiş klasik bir Doğu hikâyesidir. Eser, Ferhat’ın şirin’e duy-duğu temiz aşktan, aşkın yüceliğinden ve aşk uğruna hiçe sayılan canlardan bahsederken, kaçınılmaz son olan ölüm de maşuka kavuşma anlamında okuyucunun karşısına çıkmaktadır.

Kitap Adı : Ferhat ile Şirin
Yayın Tarihi : 06.11.2018
Yazar : Lami’i Çelebi
Yayın Evi : SAY YAYINLARI
Sayfa Sayısı : 104
ISBN : {isbn}

Ferhat ile Şirin Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ferhat ile Şirin indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ferhat ile Şirin Kitabı Hakkında Bilgiler

SAY YAYINLARI çıkarmış olduğu yazarı Lami’i Çelebi olan Ferhat ile Şirin kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ferhat ile Şirin Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ferhat ile Şirin Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. SAY YAYINLARI ait olan Ferhat ile Şirin kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ferhat ile Şirin Google Drive İle PDF İndir

Ferhat ile Şirin Yandex Disk İle PDF İndir

Ferhat ile Şirin Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel