Ferimah Pdf İndir *Ücretsiz

Ferimah Pdf İndir – Ferimah PDF Kitap İndir

Ferimah ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenFerimah ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Ferimah Bilgileri

Elinizdeki kitap size gökten düşen/düşecek olan elmaların vaatlerinden çok; öznenin ayakları bulutlara basarken afalladığı o bildiğimiz hayatların detaylarında var olan anlamları vaat edecek. Bu vaat, hareket eden herşey gibi, an’lar, yollar, yıllar, duygular, futbol, politika, felsefe, anı’lar, tarih ve zaman gibi, yazarın hareket ettikçe acıyan zincirlerini harf harf, kelime kelime bize sunacak.

Pervin Yiğit, yaşanmışlıklarına, okumuşluklarına, hayatına ve başka an ve hayatlara bakışının hikayelerini cesur bir soyunmuşlukla bizlere yaşatıyor ve bu öykünmede kendi yollarımız illa ki Pervin’in hikayeleri ile kesişiyor…

Kendine üşenmeyenlerin buluşacağı bir alanın yegane karanlığını ay’dan aldığı dolunay zamanlarında yaşananların şahitliği, bir an’da; Kıbrıs gibi bölük pörçük duygulara sahip bir Ada’ya yüklenemeyen anlamları ve tüm bu sorgulamalar arasından her şeye rağmen hissettiği şeyleri çocuksu bir telaş, çimlere uzanmış bir huzursuzluk, kaçamamanın tüm mahareti ve kelimelerindeki cesaretle gülümsetiyor…

Bir varmış, bir yokmuş, bir varmış, bir yok muymuş? Ay’mış…

Münevver Özakalın

Kitap Adı : Ferimah
Yayın Tarihi : 24.07.2020
Yazar : Pervin Yiğit
Yayın Evi : DORLİON YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 142
ISBN : {isbn}

Ferimah Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Ferimah indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Ferimah Kitabı Hakkında Bilgiler

DORLİON YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Pervin Yiğit olan Ferimah kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Ferimah Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Ferimah Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. DORLİON YAYINEVİ ait olan Ferimah kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Ferimah Google Drive İle PDF İndir

Ferimah Yandex Disk İle PDF İndir

Ferimah Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel