Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Pdf İndir *Ücretsiz

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Pdf İndir – Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü PDF Kitap İndir

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenFintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Bilgileri

Finansal Teknolojiler ve Sigorta Teknolojileri alanlarında olan biteni tüm yalınlığı ile anlatıyor, etkili bir strateji geliştirmek isteyenlere ilham veriyor. Uzun yıllar teknolojinin içinde yer almış, Sigorta ve bankacılık alanında kariyer yapmış bir yönetici olarak kurguyu çok beğendim.
Hakan ARAN
İş Bankası Genel Müdürü
Alanındaki en iyilerden biri olan ve yıllardır yaptığı çalışmalarla FinTech ekosisteminin akademik yönünü güçlendiren Prof. Dr. Selim Yazıcı imza attığı bu önemli çalışmayla ülkemizdeki FinTech literatürüne çok büyük bir katkı yapıyor.  Kitap, FinTech ve InsurTech kavramlarının gelişimini ve yarattığı faydayı geçmişten başlayarak mercek altına yatırırken, bu alanda çalışan ya da çalışmak isteyenlere de strateji üretebilme konusunda eşsiz bir kaynak sunuyor. 
Uzun yıllardır sigorta ve bankacılık sektöründe sahip olduğum deneyime dayanarak, FinTech ve InsurTech ile Finansın Dönüşümü kitabının bu alana ilgisi olan herkes için kaçırılmaması gereken, sadece içerdiği bilgilerle değil, geleceğe yön tutmak açısından da en kapsamlı, en değerli kitaplardan biri olacağına inanıyorum.
Ömer MERT
Fibabanka Genel Müdürü
 
Geleceğin modern teknolojisi ile klasik ve geleneksel kuralları olan finans ve sigorta sektörü FinTech ve InsurTech isimleri altında bir araya geldi. Biz finans sektörü çalışanları önceleri bu isimleri çok yadırgadık. Başlangıçta sadece birkaç kişinin üzerinde çalıştığı bu iki kavramı anlama ihtiyacımız hızla arttı. Ancak doyurucu bilgi alabileceğimiz kaynaklar çok kısıtlıydı. Elinizde tuttuğunuz bu kitap birçok farklı uzmanlığı kapsayan, teknolojik bir sistem sayesinde kendi kendini sürekli yenileyecek ve uzun süre güncelliğini yitirmeyecek dinamik bir kitaptır. Merak ve zevkle okudum, olağanüstü bir çalışma olmuş.
 
Mine AYHAN
Generali Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı 
 
 
Sektör bağımsız insanı merkeze koyan, teknoloji ile yeni nesil beklentileri bir araya getiren anlayışı sürdürülebilir kılmak çok önemli. Geçmiş deneyimlerimizi de mutlaka geleceğe taşıyacağız, ancak şu an içinde bulunduğumuz FinTech ve InsurTech ekosistemleri ile daha fazla entegre olmak verimlilik, sadeleşme, hız, fark yaratmak, sürdürülebilir olmak adına tahmin edilenden çok daha güncel ve yarına bırakılabilecek bir konu değil.
Bu kitap geleceğe hazır olmak ve yine yeniden demek isteyen tüm okurlara pusula niteliğinde olacak bir değer olarak yer alacaktır.
Emeklerinize sağlık, teşekkür ederiz.
 
Yavuz ÖLKEN
Axa Sigorta, CEO

Kitap Adı : Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü
Yayın Tarihi : 18.03.2022
Yazar :
Yayın Evi : MEDİACAT KİTAPLARI
Sayfa Sayısı : 904
ISBN : {isbn}

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Kitabı Hakkında Bilgiler

MEDİACAT KİTAPLARI çıkarmış olduğu yazarı  olan Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. MEDİACAT KİTAPLARI ait olan Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Google Drive İle PDF İndir

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Yandex Disk İle PDF İndir

Fintech ve İnsurtech ile Finansın Dönüşümü Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SMM Panel