Geceyle Bir Pdf İndir *Ücretsiz

Geceyle Bir Pdf İndir – Geceyle Bir PDF Kitap İndir

Geceyle Bir ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGeceyle Bir ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Geceyle Bir Bilgileri

Geceyle Bir, günümüz genç kuşak şiirinin önemli şairlerinden Süreyya Aylin Antmen’in ikinci şiir kitabı. Daha ilk kitabı Sonsuzluğa Kiracı‘yla kendine özgü sesini, biçemini bulmuş, ilgi uyandırmış bir şair. Şiirin derin yapısına önem veriyor. İzleksel bir genişlik, anlam katmanları arasında kaybolduğunuz bir derinlik var şiirlerinde. Bilinmeyeni görünür kılma çabası metafizik bir boyut da katıyor yer yer şiirine. Karanlık bölgelerden, zamanın sonsuzluğundan, insan ruhunun derin uçurumlarından sesleniyor Antmen, acının ve kederin derinliklerinde yıkanmış, okuyanı sarsan güçlü bir şiir koyuyor önümüze.
 
“çok uzak bölgelere taşıyacağım
saçlarının gizi o altın geceyi,
bahar ballarına uyarak döneceğim sonra
kayıtsız uçurumlarca bölünmüş bu bölgelerden,
yeniden sana, bir tek sana:
gecenin isteğiyle,
geceyle bir.”

Kitap Adı : Geceyle Bir
Yayın Tarihi : 20.10.2016
Yazar : Süreyya Aylin Antmen
Yayın Evi : VE YAYINEVİ
Sayfa Sayısı : 72
ISBN : {isbn}

Geceyle Bir Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Geceyle Bir indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Geceyle Bir Kitabı Hakkında Bilgiler

VE YAYINEVİ çıkarmış olduğu yazarı Süreyya Aylin Antmen olan Geceyle Bir kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Geceyle Bir Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Geceyle Bir Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. VE YAYINEVİ ait olan Geceyle Bir kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Geceyle Bir Google Drive İle PDF İndir

Geceyle Bir Yandex Disk İle PDF İndir

Geceyle Bir Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel