Geometri Pdf İndir – LİBRUM KİTAP Pdf İndir

Geometri Pdf İndir – Geometri PDF Kitap İndir

Geometri ücretsiz indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemiz üzerindenGeometri ücretsiz indirip, ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Geometri Bilgileri

“Bu kitabı Atatürk, ölümünden bir buçuk yıl kadar önce, III. Türk Dil Kurultayı’ndan hemen sonra 1936-1937 yılı kış aylarında Dolmabahçe Sarayı’nda kendi eliyle yazmıştır. Askerlik çığırından gelen Atatürk’ü, siyaset olayları büyük bir devlet adamı yapmış olduğu gibi, yurdun kültür sorunları da O’nu büyük bir eğitimci durumuna getirmiştir. Atatürk’­ün bu yapıtı, Geometri öğretenler ile bu konuda kitap yazacaklara kılavuz olarak neşredilmiştir.
Atatürk, III. Türk Dil Kurultayı’nda bir ‘dil felse­fesi kuramı’ olarak Güneş-Dil Teorisi’ni ortaya koydu. Kimi çevreler bunu, Türkçeyi arıtma çığırından Osmanlıcacılığa geri dönüş için Atatürk’ün yaptığı bir ‘ma­nevra’ sandılar. Bu kitap bu sanının yanlış olduğunu kesin olarak ortaya çıkarmaktadır… Atatürk içten, özden, yüreği açık bir Ata idi; kılıcıyla ulusunu kurtaran, kalemiyle de onu yükselten.”

Kitap Adı : Geometri
Yayın Tarihi : 11.11.2019
Yazar : Mustafa Kemal Atatürk
Yayın Evi : LİBRUM KİTAP
Sayfa Sayısı : 56
ISBN : {isbn}

Geometri Nereden Ücretsiz Pdf İndirebilirim?

Sitemiz üzerinden 7 gün 24 saat ilgili kitabı indirebilirsiniz. Sizlerde Geometri indirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Reklamsız ve en hızlı şekilde pdf indirebilir, dilediğiniz zaman indirdiğiniz pdf dosyasına erişebilirsiniz.

Geometri Kitabı Hakkında Bilgiler

LİBRUM KİTAP çıkarmış olduğu yazarı Mustafa Kemal Atatürk olan Geometri kitabı pdf olarak indirmek istiyorsanız aşağıdaki güncel indirme linklerinden dilediğiniz formatta indirebilirsiniz.

PDF İndirmek Güvenli Mi?

Sitemize eklenen bütün kitaplar GÜVENLİ statüsündeki kitaplardır. Kitaplarımızda herhangi bir bir kötü içerik bulunmamaktadır. Eklenen bütün pdf kitaplar öncelik olarak En Güvenilir Virüs Tarama programları tarafından taratılıp ardından sitemize eklenmtedir. Ek olarak piyasada bulunan en çok tercih edilen ve en güvenilir Virüs Programları ile günlük olarak tarama yapılmaktadır. 2017 tarihinden itibaren zararlı bulunan pdf sayısı “0” adettir.

Geometri Nasıl Ücretsiz İndirebilirim?

Siz değerli öğrenci kardeşlerimiz için Geometri Kitabının PDF Dosyasını ve diğer uzantılı dosyalarını aşağıda indirme bağlantısına ekledik. LİBRUM KİTAP ait olan Geometri kitabını aşağıdaki bağlantıdan rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz.

 

Geometri Google Drive İle PDF İndir

Geometri Yandex Disk İle PDF İndir

Geometri Alternatif Link İle PDF İndir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

SMM Panel